בונה אתרים מקצועי – איך למצוא אותו?

חיפוש אחר בונה אתר מקצועי לעסק זה בהחלט חיפוש מתיש, יש כל כך הרבה אופציות במחירים שונים והרבה נוכלים שמתיימרים להיות בוני אתרים אבל בפועל הם לא. בפוסט הזה נעזור לכם לענות על השאלה “איך לדעת שבונה אתרים מקצועי ?”
אילו הם הדברים שאתם צריכים לבדוק אצל כל בעל מקצוע/ חברה שאתם מעוניינים לעבוד איתם –

יש להם אתר –

אם אתם נתקלים בבונה אתרים או חברה לבניית אתרים שאין להם אתר משלהם זה כבר נורה אדומה. זה הגיוני שלבונה אתרים יהיה אתר משלו. אתר שמסביר על השירותים שלו, מציג את העבודות שלו ובמידה ויש מפרסם את הביקורות עליו. אז אם נתקלתם בבונה אתרים שאין לו אתר (זה אפילו מצחיק להגיד את זה) כדאי לכם להתרחק.

לבונה אתרים מקצועי יש תיק עבודות –

תיק העבודות זוהי הוכחה לכל יוצר דיגיטלי שהוא באמת יצר עבודות כאילו בעבר. בתיק עבודות אתם יכולים לבדוק את רמת האיכות של העבודות שלו, וכמובן אם הם לטעמכם.

ביקורות –

היום כל עסק שרוצה להצליח חייב ביקורות. ברגע שיש לעסק ביקורת. אתם יכולים לראות אנשים שגם רכשו את השירותים מבעל המקצוע וממליצים עליו. דבר המראה שבעל העסק אמין, מקצועי ואפילו יוצאים ממנו לקוחות שבאמת מרוצים מהעבודה שלו. אז אם אין ביקורות לבעל המקצוע או לחברה שאתם מעוניינים לפנות אליהם – ברחו.

תמונה של בעל העסק –

יש אנשים שמתיימרים להיות בוני אתרים. הם בדרך כלל לא יחשפו את עצמם במדיה החברתית או באתר שלהם כי הם לא ירצו שיצליחו לתפוס או למצוא אותם. בעל מקצוע שבאמת עושה עבודה טובה ועומד מאחורי העסק שלו לא יפחד לפרסם את הפנים שלו באתר או במדיה החברתית כי אין לו ממה לפחד. לכן אם ראיתם תמונות של בעל המקצוע או הצוות זה בהחלט מעלה את האמינות וכדאי לכם לבחור בעסק שכן מציג את מי שעומד מאחוריו.

פרטי התקשרות –

בונה אתרים שלא מרמה אנשים ידאג לשים מספר טלפון או אימייל כדי שלקוחות חדשים או לקוחות קימיים יוכלו ליצור איתו קשר. אם נתקלתם באתר או דף פייסבוק שאתם רק משאירים פרטים אבל אין לכם שום אפשרות ליצור קשר בצורה אחרת ממליצה לכם להתרחק.

מקווים שיכולנו לעזור לכם בשאלה – איך לדעת שבונה אתרים מקצועי
אם יש לכם עוד שאלות בנושא נשמח לעזור לכם 🙂

נשמח לשמוע מה דעתכם!

מעוניינים לקחת את העסק שלכם קדימה?

פוסטים אחרונים

עקבו אחרינו

המדריך השבועי

הירשמו לניוזלטר שלנו

הרשמו לניוזלטר שלנו לטיפים ועדכונים חמים!

Shopping Basket

התחברות