לעלות פוסטים לאינסטגרם מהמחשב

העלאת פוסטים לאינסטגרם תמיד הייתה ניתנת רק דרך המובייל, כיוון שהיוצרים רצו לייחד את האפליקציה לשיתוף רגעים.
עם הזמן אינסטגרם יצרו אפשרות לצפיה בפיד ועריכת הפרופיל דרך המחשב על ידי יצירת אתר לאפליקציה. וכולנו זוכרים שהפייסבוק רכשה את האינסטגרם והוסיפה בעצמה כל מיני חידושים, חיבורים לפייסבוק ועוד… משם גם נוצרה האפשרות לעמוד עסקי וליוצר שגם יצא ממש לא מזמן. החידושים באפליקציה בלתי פוסקים, שינויים והמון עדכונים לשיפור חווית המשתמש והוספת פיצ’רים חדשים.

אבל וואלה,
לזה חיכיתי כבר שנים..האפשרות להעלות פוסטים לאינסטגרם דרך המחשב! ואני לא היחידה… הרבה חרשו את האינטרנט וחיפשו דרך להעלות פוסטים מהמחשב, בהתחלה האפשרות הזאת אפילו לא הייתה קיימת.. ואז יצאו כל מיני אפליקציות לתזמון פוסטים עם מסלול חינמי למשתמש אחד מוגבל ל30 פוסטים לחודש מעבר לזה צריך לשלם. וכן אני מדברת על LATER שאני די בטוחה שהאפשרות החדשה לעלות פוסטים לאינסטגרם תפגע בהם חזק. כי אחד הדברים שעשה את האפליקציה מיוחדת והמון השתמשו בה זה האפשרות לעלות פוסטים לאינסטגרם ולתזמן אותם בצורה ידידותית.

אז בואו ניגש כבר לעניין! הכירו את הסטודיו ליוצרים של הפייסבוק! אם המקצוע שלכם זה פרסום בדיגיטל אז זה בהחלט הולך להיות החבר הכי טוב שלכם!

מי שעובד עם הפלטפורמה של היוטיוב כבר מכיר את הסטודיו ליוצרים משם… אז הגיע היום ופייסבוק החליטה לעשות גם בפלטפורמה שלה סטודיו ליוצרים. ומה אתם מקבלים שם? אפשרות לניהול הדפים שלכם בפייסבוק תזמון פוסטים , הצגת סטטיסטיקות, טיפים לעמוד ועוד…

ובימים האחרונים פייסבוק פתחו את האפשרות לעלות פוסטים ולתזמן אותם ובעצם לנהל את האינסטגרם שלכם מהסטודיו ליוצרים, ללא הגבלה על מספר משתמשים או פוסטים! כלי מדהים וחינמי!

היכנסו ללינק: https://business.facebook.com/creatorstudio/

הירשמו לניוזלטר  והישארו מעודכנים בכל החידושים שקורים!

יכול לעניין אותך גם…

נשמח לשמוע מה דעתכם!

מעוניינים לקחת את העסק שלכם קדימה?

פוסטים אחרונים

עקבו אחרינו

המדריך השבועי

הירשמו לניוזלטר שלנו

הרשמו לניוזלטר שלנו לטיפים ועדכונים חמים!

Shopping Basket

התחברות