איך לקבל יותר צפיות בטיקטוק

כנראה שהצפיות שלכם תקועות על 100-200 בטיקטוק או שאתם עדיין לא התחלתם ליצור סרטונים ומעניין אתכם לדעת איך לקבל יותר צפיות בטיקטוק?

3 השניות הראשונות

יש הרבה מקרים שאנשים יוצרים תוכן שהוא דווקא מעניין אבל הם לא לקוחים בחשבון שאנשים מבלים בממוצע 3 שניות על כל סרטון ואם אין שום דבר שתפס אותם הם ממשיכים הלאה. לכן חשוב מאוד שב- 3 שניות הראשונות תגידו בסרטון משפט שיתפוס את קהל היעד שלכם ויעניין אותו.

לגעת בנקודות רגישות

מדברים על זה הרבה אבל אם עדיין לא שמעתם על זה. הדרך הכי טובה להגיע להרבה צפיות זה לגעת בנקודות רגישות של אנשים. לדוגמא אפשר להעלות בעיה או סיטואציה שהם גם מתמודדים איתה בחיים הם ירגישו הזדהות וימשיכו לצפות בסרטון לשמוע מה יש לכם להגיד על זה.

אני ממליצה גם בסרטונים שמדברים על נקודות רגישות להציע פתרון שיכול לעזור ללקוח הפוטנציאלי שלכם שהוא יכול לעשות בעצמו ולהשיג תוצאות בעקבות כך. לאחר מכם הוא יסמוך עליכם יותר וירצה אפילו לקנות את המוצר או השירות שלכם!

האיכות של הסרטון

לפעמים סרטון לא מקבל הרבה צפיות כי האיכות של הסרטון ירודה. זה יכול להיות האיכות של הצילום או האיכות של הסאונד שלא שומעים אתכם כמו שצריך. לכן חשוב להקפיד שאיכות הצילום והסאונד יהיו באיכות טובה כדי שהתוכן יצא איכותי וטיקטוק יחשוף אותו ליותר אנשים!

בידור וערך

אנשים נכנסים לטיקטוק כדי לקבל בידור או ערך ובתכלס כדי להעביר את הזמן שלהם. אז שימו לב שהתוכן שלכם לא משעמם מידי ולא מכירתי מידי שלא ירתיע אותם ויגרום להם לגלול הלאה לסרטון הבא.

לסיכום – איך לקבל יותר צפיות בטיקטוק

אם אתם רוצים ללמוד איך להצליח בטיקטוק אתם יכולים לרכוש את הקורס של הטיקטוק – לרכישת הקורס טיקטוק לחצו כאן

אנחנו גם עושים ליווי ליצירת תוכן בטיקטוק לבעלי עסקים ומלווים אתכם בכל התהליך של יצירת התוכן בטיקטוק, מלמדים אתכם איך לעשות את זה בעצמכם שתוכלו לדעת איך לשווק את עצמכם ולקבל תוצאות טובות בטיקטוק – צרו איתנו קשר בלחיצה כאן או התקשרו אלינו – 058-788-1375!

נשמח לשמוע מה דעתכם!

מעוניינים לקחת את העסק שלכם קדימה?

פוסטים אחרונים

עקבו אחרינו

המדריך השבועי

הירשמו לניוזלטר שלנו

הרשמו לניוזלטר שלנו לטיפים ועדכונים חמים!

Shopping Basket

התחברות

רוצים לקבל יותר צפיות ומעורבות בטיקטוק שלכם?

קורם טיקטוק ממוקד ומקיף שיתן לכם את כל הידע הפרקטי שאתם צריכים כדי להשיג חשיפה ולהביא לקוחות מהטיקטוק!