קורס טיקטוק - All In One

הצפיות שהלקוחות שלי השיגו בסרטונים שלהם:

אנחנו שומעים בכל מקום על כמה הטיקטוק נותן חשיפה גדולה ומביא לקוחות חדשים לעסק. אבל האמת היא שלא כולם יודעים איך להעלות טיקטוק, איך לערוך אותו, ואיך להשיג חשיפה גדולה. בקורס טיקטוק אלמד אתכם הכל! 

הייי נעים להכיר - שמי אושרת

את הידע לקורס צברתי מניסיון אישי בעבודה שלי כמנהלת מדיה וכאושייה במדיה החברתית. אני מעודכנת בכל מה שחדש, בטרנדים, בשינויים, מה הולך ומה פחות הולך על בסיס יומיומי.

חוץ מלדעת איך לעבוד עם הטיקטוק וליצור לשם סרטונים, יצרתי גם סרטונים שהגיעו לעשרות ומאות אלפי צפיות ללקוחות שלי! 

הקורס ממוקד מאוד, ישר ולעניין כמו שאני אוהבת בלי ללכת יותר מידי מסביב. 

הוא יביא לכם את כל המידע שאתם צריכים לדעת כדי לצלול לעולם של הטיקטוק ולהתחיל ליצור אותם בעצמכם 🙂 

המחיר נגיש לכל אחד ומספק לכם ידע שהעלות שלו שווה לאלפי שקלים.

במקום 370 ש"ח

יגדיל את החשיפה לעסק שלכם

ברגע שתדעו איך ליצור סרטון ולעלות לטיקטוק, תוכלו לתת לעסק שלכם את החשיפה שבאמת מגיעה לו, וכן כל החשיפה הגדולה הזאת לגמרה בחינם! 

יביא לכם עוקבים ולקוחות חדשים

כן כן כמה שזה נשמע בדיוני. בזכות הטיקטוק תוכלו לעלות את העוקבים בעמוד שלכם בטיקטוק ואפילו באינסטגרם ו- לקבל לידים חמים לעסק!

יהפוך את העסק למותג

שימו לב, רוב בעלי העסקים שהכי מצליחים עכשיו במדיה החברתית, מעלים טיקטוק. יש להם כבר שם בתעשייה, מכירים אותם, והעסק שלהם כבר ממזמן הפך למותג ורק מתחזק מיום ליום, לעסק שלכם לגמרי מגיע את אותו הדבר! 

כל השאלות שהיו לכם לגבי הקורס טיקטוק והתשובות שלנו:

הקורס מתאים לכל בעל עסק שרוצה שיכירו אותו יותר בשביל להתחיל לקבל לידים בחינם מהטיקטוק במקום להסתמך רק על ממומן במדיה החברתית. 

הקורס במחיר מיוחד  – רק ב – 119 ש”ח! 

הקורס מתאים גם למי שכבר נמצא בטיקטוק אבל לא יודע איך להשתמש בו למטרת השיווק של העסק שלו והוא גם מתאים למי שאף פעם לא היה עוד בטיקטוק. 

זה מה שמיוחד בקורס שהוא מקיף ונותן את כל המידע מהרעיון ליצירת סרטונים ויראליים ועד השימוש בפלטפורמה.

בוודאי! כל שאלה שעולה לך אתה יכול לשלוח לנו אותה במייל או בוואטסאפ שלנו 🙂

בהחלט! במידה ויהיה פיצ’ר חדש של בטיקטוק אנחנו נדאג להכין שיעורים חדשים עליו ולעדכן את הקורס בהתאם. לכל העדכונים החדשים תהיה לך גישה בלי צורך לשלם עלות נוספת!

הרכישה מתבצעת באתר שלנו מהעמוד של הקורס, אתה כותב את כתובת האימייל שלך ומשם אתה מופנה לתשלום על הקורס. לאחר מכן אנחנו דואגים לשלוח לך את פרטי ההתחברות לאיזור האישי שלך באתר שלנו ויש לך גישה מלאה לקורס.

יש לך אפשרות להתחברות למשתמש שישלח אליך לאחר הרכישה של הקורס או אם נרשמת לאתר לפני הרכישה אז תוכל ישר אחרי הרכישה ללחוץ על האייקון של האיש הקטן בצד שמאל בתפריט למעלה באתר שלנו.

לאחר ההתחברות היכנס לאזור האישי שלך גם בלחיצה על האייקון של האיש הקטן בצד שמאל בתפריט. באזור האישי יופיעו לך כל הקורסים שרכשת עם גישה מלאה אליהם!

אורך הקורס הוא סביבות השעה – הוא ממוקד ולעניין. אפשר לסיים אותו תוך יום וכבר להתחיל להעלות סרטונים לטיקטוק וליישם את החומר של הקורס 🙂

מה נלמד בקורס?

מה זה טיקטוק

גם אם אתם כבר מכירים את טיקטוק וגם אם לא חשוב שנכיר את הפלטפורמה יותר לעומק ואת הכוונות של המפתחים שלה ואיך זה בא לטובתנו בשיווק.

איך טיקטוק עובד

כדי באמת להצליח בתוכן שאתם יוצרים בטיקטוק חשוב להבין איך הטיקטוק עובד. זה יעזור לכם יותר ביצירת התוכן ובחשיפה שלו בפלטפורמה.

כללי יסוד

נלמד את הכללי היסוד של הטיקטוק – מה לא לעשות בפלטפורמה כדי שהחשיפה של התוכן שלכם לא תיפגע!

איך החשיפה עובדת בטיקטוק

אסביר לכם איך החשיפה של הסרטונים עובדת בטיקטוק ואיך הוא בוחר אם לחשוף את הסרטון שלכם ליותר אנשים או לא ומה אתם יכולים לעשות בנוגע לזה.

ההבדל בין טיקטוק ואינסטגרם

כרגע קיימות 2 פלטפורמות מאוד חזקות שהם טיקטוק ואינסטגרם. חשוב לדעת מה ההבדל בניהם כדי להצליח לשווק את העסק שלכם בתוכן שמותאם לפלטפורמה.

פתיחת משתמש בטיקטוק

הדרכה של פתיחת המשתמש שלכם בפלטפורמה.

הכרות עם הממשק

אחרי שפתחנו את המשתמש אני עוברת איתכם על הממשק של הפלטפורמה ומסבירה לכם על כל טאב שקיים בה כדי שתדעו איך להשתמש בה בלי ללכת לאיבוד.

העברה לפרופיל עסקי

אם אתם בעלי עסקים חשוב שתדעו איך להעביר את החשבון שלכם לפרופיל עסקי שבו אתם מקבלים יתרונות רבים בין אם זה הצגת הסטטיסטיקות ועד פרטי ההתקשרות של העסק שלכם בפרופיל.

כיבוי התראות

טיקטוק אוהב “להפציץ” אותנו בהתראות מהפלטפורמה כדי “לשאוב” אותנו חזרה שנעביר בטיקטוק עוד זמן. בנו, בתור בעלי עסקים זה יכול לפגוע כי זה יכול למשוך את התשומת לב שלנו ולפגוע לנו בתפוקה של העבודה. לכן, שלב זה הוא חשוב מאוד לביצוע לכל בעל עסק.

איך לצלם סרטונים

בשיעור זה אעבור איתכם על סוגי התוכן שקיימים בטיקטוק והכנה לשיעורים הבאים של הצילום שלהם.

התאורה בסרטונים

כולנו רוצים להראות טוב בסרטונים שאנחנו מצלמים. בשיעור הזה אני מלמדת אתכם איך לצאת טוב בסרטון רק בזכות התאורה שיש לכם! וכמובן איך להשתמש בתאורה בצורה נכונה ומחמיאה.

הסאונד בסרטונים

בשיעור זה נעבור על הנקודות החשובות שקשורות לסאונד של הסרטונים שלכם כדי לשמור על איכות הסרטון שאתם מעלים לפלטפורמה.

תוכן לסרטונים

הדבר הכי חשוב לכל סרטון זה התוכן שלו. ובשיעור הזה אעבור איתכם ביחד על נקודות חשובות שקשורות לתוכן של הסרטונים.

עריכת הסרטונים

בשיעור הזה אעבור איתכם על הנקודות החשובות לעריכת הסרטונים בטיקטוק לפני שאנחנו מתקדמים לחלק הפרקטי שזה ביצוע העריכה בפלטפורמה.

איך להוסיף כתוביות בטיקטוק

99% מהסרטונים בטיקטוק מוצגים עם כתוביות. אם זה כותרות, כתוביות של מה שנאמר בסרטון וכו’. אלמד אתכם איך להוסיף כתוביות לסרטון ואיך לתזמן אותו לפי רגעים שתבחרו.

איך להוסיף מוזיקה

גם מוזיקה היא חלק מאוד גדול מהטיקטוק וחשוב שתדעו איך להוסיף מוזיקה לסרטונים שלכם כדי לשפר את הביצועים שלכם בפלטפורמה.

סאונדים ויראליים

אחד הדברים שעוזרים לסרטונים להיחשף יותר בפלטפורמה זה סאונדים ויראליים. בשיעור הזה אלמד אתכם איך למצוא אותם ולהשתמש בהם לסרטונים שלכם כדי לשפר את החשיפה.

קידום אורגני

הטיפ הראשון שלי אליכם שיעזור לכם מאוד בצילום של הסרטונים בפלטפורמה.

טון הדיבור למצלמה - אקסקלוסיבי

טון הדיבור למצלמה
הטיפ הראשון שלי אליכם שיעזור לכם מאוד בצילום של הסרטונים בפלטפורמה.

עסקי ואישי - אקסקלוסיבי

הטיפ השני שלי אליכם שיעזור לכם להשיג יותר חשיפה ומעורבות בסרטונים שלכם!

שימוש נכון ברינגלייט - אקסקלוסיבי

להרבה יש רינגלייט אבל לרוב משתמשים בו בצורה לא נכונה וכתוצאה מכך אנשים יוצאים לא טוב בסרטון. בטיפ השלישי אתן לכם את ההדרכה שלי איך להשתמש ברינגלייט בצורה נכונה שתחמיא לכם בכל סרטון!

תפיסת קהל היעד - אקסקלוסיבי

הטיפ הרביעי יעזור לכם לתפוס את קהל היעד של העסק שלכם ובעקבות כך תקבלו יותר פניות כי הקהל שאתם מגיעים אליו הוא יותר מדויק ל-כ-ם!

עריכת הסרטונים - אקסקלוסיבי

הטיפ החמישי שיעזור לכם לערוך אתם הסרטונים בצורה מעניינת יותר שתעלה את הסיכויים שהסרטון שלכם יקבל יותר חשיפה ומעורבות בפלטפורמה!

במקום 370 ש"ח

Shopping Basket

התחברות