איך להשיג עוקבים בטיקטוק?

איך להשיג עוקבים בטיקטוק

טיקטוק היא פלטפורמת שיווק חזקה שבהחלט אפשר לעשות בה הרבה כסף. אחד הדברים שאנחנו צריכים זה עוקבים. שיש הרבה עוקבים הסרטון נחשף מהר יותר בפלטפורמה וגם הפרופיל נראה יותר אמין ומוכר. אז איך להשיג עוקבים בטיקטוק?

תשלבו טרנדיים בתוכן שלכם

לצלם טרנדיים בטיקטוק זה אחד הדרכים הכי מהירות כדי להשיג הרבה עוקבים בזמן קצר. כן זה ידרוש מכן לפעמים לעשות לרקוד, לעשות מתיחה על הקרובים שלכם או לשתף מידע אישי יותר עליכם. אבל אם אתם רוצים להשיג הרבה עוקבים בזמן קצר זאת בהחלט התחלה טובה.

תהיו עקביים

אם אתם מפרסמים סרטון אחד בשבוע אל תצפו שהעוקבים יזרמו אליכם כמו מים. כדי להגיע למצב שאתם נכנסים כל יום לטיקטוק ויש לכם מאות עוקבים אתם חייבים להתמיד ולהעלות כל יום סרטון אחד לפחות!
יש כאלה שממליצים להעלות גם 3 סרטונים והרבה יגידו שזה מוגזם, אבל אם המטרה שלהם זה להשיג הרבה עוקבים אתם חייבים להפציץ את הטיקטוק בתוכן שלכם!

איך להשיג עוקבים בטיקטוק

תצמדו לנישה אחת

שימו לב כי זה זאת אחת הנקודות החשובות. גם אם הצלחתם להשיג מאות עוקבים כל הקטע זה גם לשמר אותם. אף אחד לא אוהב שמורידים לו עוקב. כדי למנוע את זה אתם צריכים להתמיד לפרסם סרטונים באותה נישה. לדוגמא אני לא יכולה לפרסם פעם סרטון על אופנה ואז סרטון על בניית אתר. כולנו יכולים להסכים שאין לזה שום קשר אחד לשני וגם העוקבים יסכימו על כך על ידי הורדת עוקב.

אז שימו לב שאתם בוחרים נישה ויוצרים סרטונים סביב אותה הנישה שלכם.

תניעו את הצופים לפעולה

בטיקטוק התוכן זורם ממש מהר. כולם עסוקים רק בלגלול הלאה ושוכחים לעקוב אחרי יוצרים שהם אהבו. חשוב מאוד לשים בכל סוף סרטון הנעה לפעולה עם משפט בסגנון – “תעקבו לעוד סרטונים בנושא” או ” תעקבו לעוד סרטונים אם אתם רוצים להשיג X בחיים שלכם”. אם הצלחת לגעת בנקודה רגישה בהנעה לפעולה אז בכלל הכפלתם את אחוזי ההמרה!

לסיכום – איך להשיג עוקבים בטיקטוק

את האמת שטיקטוק היא אחת הפלטפורמות שהכי קל ליצור בה קהילה. בגלל שהאלגוריתם שם ממש טוב אז החשיפה מדהימה ובעקבות כך העוקבים עולים יותר מהר משאר הפלטפורמות. כל מה שאתם צריכים לעשות זה להשקיע בתוכן טוב. ליישם את הטיפים שרשמתי ואין סיבה שלא יעלו לכם העוקבים!

אם אתם באמת רוצים לדעת איך לעשות את זה כמו שצריך אתם מוזמנים לרכוש את הקורס הדיגיטלי שלנו ולטיקטוק טוק שיעזור לכם ליצור סרטונים מנצחים ויביאו לכם עוקבים מהר יותר – לרכישת הקורס טיקטוק לחצו כאן

אנחנו גם נותנים תכנית של ליווי מלא להצלחה בטיקטוק אם אתם מעוניינים צרו איתנו קשר – 058-788-1375

נשמח לשמוע מה דעתכם!

מעוניינים לקחת את העסק שלכם קדימה?

פוסטים אחרונים

עקבו אחרינו

המדריך השבועי

הירשמו לניוזלטר שלנו

הרשמו לניוזלטר שלנו לטיפים ועדכונים חמים!

Shopping Basket

התחברות

רוצים לקבל יותר צפיות ומעורבות בטיקטוק שלכם?

קורם טיקטוק ממוקד ומקיף שיתן לכם את כל הידע הפרקטי שאתם צריכים כדי להשיג חשיפה ולהביא לקוחות מהטיקטוק!