סוגי אתרים

איזה סוגי אתרים קיימים ומה הכי מתאים לכם?

מדף נחיתה ועד לחנות דיגיטלית. אלו סוגי האתרים:
 
דף נחיתה

דף נחיתה זהו אתר המכיל בו עמוד אחד שבו אנו שמים את כל התוכן שאנו רוצים.
בדרך כלל העמוד מכיל מידע על השירות/מוצר וטופס להשארת פרטים. ואין בו הרבה גלילה כלומר הדף פשוט, קצר ולעניין. 

ויש את הסוג השני של דף הנחיתה שמכלילים בו את "המשפך" שבעמוד אחד מכניסים המון תוכן והגלילה בדף היא מאוד ארוכה אך המטרה שלה היא לשכנע את הלקוח הפוטנציאלי לרכוש את השירות/מוצר שלכם. אבל בסוג זה יש את הסיכון שהלקוח הפוטנציאלי יתייאש מהגלילה ויצא. 

אנו ממליצים להשתמש בדף נחיתה לעסקים הרוצים עמוד להצגת השירות/מוצר שלהם ולהשארת לידים ללקוחות פוטנציאלים. 

מבחינת תקציב דף נחיתה הוא גם הזול ביותר משאר סוגי האתרים, ולא מצריך תחזוק בדף אלה אם כן רוצים בהמשך לשנות או לעדכן את התוכן בדף.

 

 
אתר תדמית

מדובר באתר המכיל בין 5 – 10 עמודים בדרך כלל. אתר שיש בו את עמוד הבית, אודות, מוצרים/שירותים, יצירת קשר ויש כאלה שמוסיפים גם מיני בלוג.

באתר זה יש את האפשרות להציג את העסק שלכם מכל הבחינות: מי אתם, מה אתם מציעים, מידע על המוצרים שלכם ואיך ואיפה אפשר להשיג אתכם. 

אתר תדמית הוא מומלץ לכל עסק זה עוזר מאוד מבחינת מיתוג העסק, מראה על רציניות וגם נותן ללקוח הפוטנציאלי להשתכנע לבוא דווקא לעסק שלכם ומבליט אתכם מהמתחרים שלכם. לכן מומלץ לעצב את האתר בעיצוב שמציג את העסק שלכם בצורה הכי טובה.

לאתר תדמית התקציב הוא יותר יקר מדף נחיתה כיוון שזה מצריך יותר זמן לבניית העמודים הטמעת התוכן ועיצוב האתר. מבחינת תחזוקה אם קיימים מאמרים באתר מומלץ שיהיה מישהו שיתחזק את האתר אם זה מישהו מקצועי או אתם.

 
אתר תוכן (בלוג)

בלוג מתאים לאנשים שרוצים להקים אתר שמספק מידע לאנשים אחרים. 

בבלוג צריך ליצור את דף הבית, את קטגוריות הנושאים המופיעים בבלוג וכמובן את הפוסטים עצמם. לבנות פופ אפ שיזכיר לגולש להירשם לניוזלטר ועוד כמה פיצ'רים נחמדים לקידום הבלוג.

בלוג קצת יותר יקר מדף נחיתה. 
והוא גם מצריך הרבה תחזוק באתר, תצטרכו לקחת איש מקצוע שיעלה לכם את המאמרים החדשים לאתר או ללמוד לעשות זאת בעצמכם. מה שכן זה מצריך עדכון שוטף של תכנים.

 
חנות דיגיטלית

חנות דיגטלית בנויה מ 5-30 או יותר עמודים (תלוי בעסק). העלאה של כל המוצרים לאתר. תיאור ותמונה לכל מוצר ומוצר וסידורם בקטגוריות המתאימות. לחבר סליקה עם חברה שמתאימה לכם. ולהשתמש במערכת של ווקומרס בחנות דיגיטלית צריך לבנות דף בית מושך לקנייה ומשם הלקוח גולש וממשיך למוצרים שמעניינים אותו. לכן חנות דיגיטלית דורשת זמן ותקציב גדול. 
אבל מבחינת השקעה זה שווה את זה. המוצרים שלכם יהיו זמינים לכל מי שתבחרו המכירות שלכם יגדלו ותגיעו ללקוחות חדשים. חנות דיגיטלית חייבת תחזוק קבוע של האתר. לכן לאחר שבניתם את החנות תדעו כבר מראש שאתם תיהיו חייבים איש מקצוע שיתחזק את החנות. כמובן שתוכלו לעשות זאת בעצמכם אם יש לכם זמן פנוי.
אבל לרוב חנות דיגיטלית מצריכה איש מקצוע כדי לחסוך בטעויות ולוודא שאתם קיבלתם את ההזמנה מהלקוח והלקוח קיבל את המוצר שלו. וכמובן שאפשר להוסיף פיצ'רים נחמדים, להציע ללקוח מוצרים שדומים למה שהוא אהב לדוגמא. להוסיף ניוזלטר לאתר שמתריע ללקוח על קולקציה חדשה ועוד..

חנות דיגיטלית מתאימה לכל אחד שמעוניין למכור מוצר/שירות דרך האינטרנט זה יכול להיות חנות בגדים, אקססורייז, גיימינג ועוד.
אך זה לא חייב להיות מוצר פיזי. זה יכול להיות גם קורס דיגיטלי, איורים ועוד..

 

חשוב לי לציין
מחיר האתר מושפע מאיש המקצוע בו בחרתם כל אחד מתמחר בצורה אחרת וכמובן שגורם נוסף זה האם האתר מעוצב מתבנית מוכנה או שהאתר בנוי מעיצוב אישי המותאם לעסק בצורה ייחודית העונה על בקשות העסק. והאם האתר מצריך פיצ'רים מיוחדים מבחינת קוד.

והזמן לבניית אתר תלוי בהרבה גורמים: באיש מקצוע שבונה את האתר ובכם. לעבודה מהירה וממוקדת מומלץ להיות בתקשורת עם איש המקצוע ולספק את התכנים שהוא צריך לבניית האתר.

מקווה שיכולתי לעזור לכם להבין מהו האתר שהכי מתאים לכם.

ואם תרצו לבדוק לגבי מחירי אתרים אתם מוזמנים להיכנס למחירון שלנו

חבילות לבניית אתרים