הטיפ שיקפיץ לכם את העסק

בחיי היום היום אנחנו מבלים את מרבית מזמנינו ברשתות החברתיות. זה נהייה כל כך נפוץ בימינו שכמעט בכל שיחה שאתה מעורב בה, בין אם זה חברים, משפחה, עמיתים לעבודה, אתה תמצא חלק/ רגע בשיחה שבו מישהו גולש לנייד שלו וגולש ברשתות החברתיות. אם תשים לב כאשר אתה גולל בפיד של הפייסבוק, אינסטגרם, לינקדאין (למי שמכיר ולבעלי עסקים בעיקר), אתה תשים לב שיש משהו מאוד ספציפי שאתה עוצר/ שוהה עליו. נכון, זה משתנה מאדם לאדם אך רוב האנשים נעצרים דווקא על דבר מאוד ספציפי שאני הולך לגלות לך בסרטון הבא:

אתה כמעסיק

עכשיו, הנתונים הללו הם לא נאמרים סתם.  אני עבדתי ועובד בזמן אמת עם הרבה מאוד בעלי עסקים ומהניסיון שלי אני שמתי לב שיש משהו שחוזר על עצמו, כמעט בכל פעם כשזה מגיע לפרסום העסק וקידומו ברשתות החברתיות. אני שמעתי ולא פעם אחת שבעלי עסקים רוצים “לפרוץ”, רוצים “להיות ויראלים”, שהם ממש רעבים ללקוחות! אני ממש יכול להבין את הצד שלהם, באמת. כבעל עסק אין לך הרבה זמן ויש לך הרבה דברים שאתה צריך לטפל בהם הקשורים אחד לשני והיוצרים בסופו של דבר את התמונה הכוללת. כאן אנחנו – חברת הפרסום נכנסים לתמונה, כפי שציינתי לפני כן, אתה כבעל עסק נורא עסוק ב”להריץ את העסק” ולדאוג לו. זה כולל לדאוג שיהיו מספיק משאבי אנוש בחברה שלך, לדאוג שיהיה לך מקום שממנו תעבוד, חשמל, לדאוג לעובדים… אהההה… ואם זה לא מספיק אז עוד תוסיף לכך שאתה צריך לדאוג שהעובדים שלך או בחלק מהמקרים אפילו אתה צריך לדאוג לכך שיהיו לך לקוחות.

איך הסרטון נכנס לתמונה

מרבית מהלקוחות בימינו רוצים לראות מה קורה תכלס בעסק שלך (כפי שאני ציינתי בסרטון).
הטיפ שאני נותן לך, אתה ממש צריך לקוחות בשתי ידיים וליישם אותו בפועל!
יש כאלו שיגידו – “מה, זה קל לך להגיד,יש לך חברת פרסום” עכשיו, בואו נשים את זה בצד, מכיוון שממש לידך או בחדר לידך יש לך סמארטפון, נכון? ובוא נהיה כנים המצלמה שלך מספיק טובה בכדי לצלם וידאו איכותי, אגב הסרטון שלך לא חייב להיות 10 – 20 דק’. הוא יכול להיות ממש דקות ספורות ואף להגיע למתחת לדקה בכדי לתפוס את הלקוח שלך. הסרטון לעסק שלך הוא כה חשוב שהוא ממש יכול לעשות ועושה את ההבדל בין עסק מצליח לעסק כפי שהוא עכשיו.

לא סתם דיבורים! כנסו וגלו את ההצלחה של הסרטונים ככלי שיווק בעסקים

מעוניינים לקדם את העסק שלכם?

השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם עם הצעה מהסרטים!

נשמח לשמוע מה דעתכם!

מעוניינים לקחת את העסק שלכם קדימה?

פוסטים אחרונים

עקבו אחרינו

המדריך השבועי

הירשמו לניוזלטר שלנו

הרשמו לניוזלטר שלנו לטיפים ועדכונים חמים!

Shopping Basket

התחברות