תמונה של אושרת לביא בשחור לבן המציגה אותה כחלק מהסיפור שלנו - של החברה

אושרת לביא

היי שמי אושרת לביא, 
מתמחה ביצירת תוכן קרייאטיבי. עם מצלמה ביד מאז שאני זוכרת את עצמי.מאז שהייתי ילדה תמיד נמשכתי לתחום האומנות והיצירה, לחשוב בצורה קצת אחרת מחוץ לקופסא. ניסיון בצילום ועריכת סרטונים רכשתי עוד מגיל מאוד צעיר. עם הזמן למדתי לעבוד על תוכנות יותר כבדות כמו Premiere pro ורכשתי את המצלמה שלי Canon 80D.

 בהמשך התחלתי לעסוק במדיה החברתית,פייסבוק אינסטגרם ויוטיוב היו 3 הפלטפורמות שהשקעתי בהם המון זמן. למדתי איך לתפוס תאוצה בפלטפורמות איך לפרסם נכון מה אנשים אוהבים ומה קצת פחות. וככה התחלתי את המסע שלי בעולם השיווק הדיגיטלי. התחלתי לעבוד עם עסקים שעד היום לא הייתה להם שום נוכחות באינטרנט, בעצם אף אחד לא ידע שהם קיימים. יצרנו את העמודים במדיה החברתית צילמנו תוכן. ומשם הכל התחיל לרוץ.

בנוסף התחלתי ללמוד את תחום העיצוב הגרפי ובניית האתרים בפלטפורמת וורדפרס. בניית אתר והתאמתו מבחינה עיצובית ללקוח לבנות משהו חדש מ0 איזו אנרגיה זה מביא! כדי לשפר את היכולות שלי עברתי קורס שיווק דיגיטלי ב"יסודי". שם למדתי יותר על יצירת קמפיינים בפייסבוק, Googls ads ,Google Analytics קידום אורגני בגוגל ועוד. יש לי דרייב מטורף להגיע למטרה שמוצבת מולי. לקחת משהו ולהפוך אותו למשהו גדול ומצליח יותר.
לעזור לאנשים להצליח, מה יכול להיות יותר טוב מזה?

מה אני יכולה לתרום לעסק שלכם בשיווק הדיגיטלי?
להביא אותו למקום אחר, לעלות את המודעות שלו בפלטפורמות הנכונות, למתג אותו בצורה אסטטית וייצוגית! והכי חשוב לבלוט מעל כולם עם רעיונות מיוחדים שיתפסו את הבן אדם ברגע שימצא אותכם באינטרנט. 

SO LET'S GET CREATIVE