לארי חזנוביץ'

נעים להכיר!
כפי שכבר בטח נחשתם השם שלי הוא לארי, אני למדתי במכללת HackerU את הנושא של קידום ושיווק אתרים במדיה החברתית ובנוסף לכך הרחבתי את הידע שלי עוד יותר במכללת יסודי.
אני למדתי והוכשרתי לקדם כל עסק שקיים בשוק ולא משנה באיזה רמה הוא נמצא לעבר המקום שהוא שואף להגיע. הוכשרתי לעבוד עם הפלטפורמות של גוגל כמו – Google Analytics, Google ads, Google Tag Manager, Google Trends ו- Youtube בכדי להפיק את המיטב מהם ולטובת הפרוייקט שאנו עובדים עליו בשבילך.
כמו כן למדתי לקדם ולעבוד עם מערכת הפרסום של פייסבוק ו- Creative Studio. המספקות את כל הכלים בשבילי כמקדם ומשווק עסקים/ אתרים מקצועי על מנת לפלח קהלים כמו שצריך ומלקד את הקמפיין הייעודי שלך כלקוח שלנו למטרות שלשמם הוא נועד. כשאני אומר מערכת הפרסום של פייסבוק אני כמובן מתכוון לפרסום בכל הרשתות החברתיות שנמצאות תחת פייסבוק – אינסטגרם ו-Whatsapp. בנוסף לכך הוכשרתי לבנות אתרים מאפס על בסיס פלטפורמת WordPress, אחת הפלטפורמות המובילות ביותר כיום לבניית אתרים רספונסיביים, מהירים ונוחים למשתמש.
בזמן האחרון אני התחלתי להרחיב את הידע שלי והתחלתי ללמוד קוד – CSS, HTML, JS על מנת להרחיב את הידע ואת שדה היכולת שלי בתחום בניית האתרים ועל מנת שאוכל לבצע את בקשתך כמיטב יכולתי ולשביעות רצונך.