איך לעשות כסף מהאינסטגרם?

ככל שהזמן עובר התאוצה של האינסטגרם רק גדלה החשיפה בה והאנשים ניהיו ” מפורסמים” רק מזה שהעלו תמונה או סרטון לאינסטגרם. היום אי אפשר לדעת איזה השפעה יש לתמונה שתתפרסם ומה יגיע אליך בעקבות פרסום התמונה. מה שטוב באינסטגרם זה שאנחנו מקבלים חשיפה גדולה ומגיעים למספר עצום של אנשים עם התוכן שלנו. ככל שהעוקבים באינסטגרם שלכם עולים והמעורבות בפוסט עולה מותגים מתחילים להתעניין בכם ולשלוח לכם הצעות לפרסום המוצרים שלהם בכסף או בתמורה לקבל מוצרים בחינם.

אז איך להשיג את כל הטוב הזה?

באינסטגרם כמו ביוטיוב ובשאר הפלטפורמות יש את האנשים שמתפרסמים בעקבות התחביב או המקצוע שלהם ויש את אלה שמתפרסמים מזה שהם פשוט משתפים את החיים שלהם.. הכי קל ופשוט בלי יותר מידי מאמץ ואנשים פשוט אוהבים את התוכן שלהם.

ההבדלים בין להתפרסם ממקצוע לבין להתפרסם מחשיפת החיים האישיים שלכם

שיש לכם נישה מסויימת והתוכן שלכם מדבר על הנישה.. לדוגמא מאפרת שמעלה תמונות איפור שעשתה ללקוחות, מביאה טיפים באיפור, עושה מדריכי איפור ומתפרסמת מזה שהיא פשוט מאפרת טובה והרבה מתחברים לסגנון שלה.
החסרון, לוקח יותר זמן ליצור את התוכן, צריך לשבת ולחשוב על רעיונות ולרשום אותם ,לחשוב על סרטון שיתאים לעוקבים לנתח סטטיסטיקות ולראות איזה תוכן העוקבים יותר אוהבים.
לעומת זאת שאתם מתפרסמים מהחיים האיישים שלכם. החיים כבר לא ממש אישיים.זה לדאוג לעלות כל הזמן סטורי ותמונות ולשתף ולעדכן את העוקבים במה שקורה איתכם. כי אם לא ההתעניינות של אנשים בכם יתחיל לרדת בכל הצלחה יש את עניין ההתמדה..וזה מגיע למצב שיודעים הכל עליכם.. שופטים אותכם.. ופולשים למרחב האישי שלכם.

ההיתרון שיצירת התוכן היא יותר קלה כי אתם פשוט מי שאתם.. אתם חיים את החיים שלכם ומשתפים אותם. לא צריך לשבת ולתכנן איזה סרטון לצלם או איזה תמונה לעלות.. הכל פשוט זורם. אז אם חשבתם לעשות כסף מהאינסטגרם כדי שתחשבו לפני לאיזה כיוון תרצו ללכת וכמה אתם מוכנים לשתף מהחיים האיישים שלכם ולהיחשף. עם כל החידושים באינסטגרם הם באים לקראת יוצרי התוכן, הם מוסיפים דברים המשפרים את החיבור בין יוצרי התוכן למותגים. דרך אגב הם הוציאו גם הגדרת פרופיל כ Creator (יוצר). אם אתם עדין מוגדרים כעסק באינסטגרם או עדין נמצאים על המצב הרגיל ממליצה לכם לשנות בהגדרות ל”יוצר” ומשם נפתחת אצלכם כל מיני אפשרויות נוספות בפרופיל וניתוח יותר עמוק של סטטיסטיקות על התוכן והעוקבים שלכם. מבחינה כלכלית, בהתחלה לא תעשו הרבה כסף כמובן זה הזמן שאתם בונים אתכם, את המותג ואת הקהל שלכם. ממליצה לכם בתקופה הזאת למצוא עוד עבודה משרה חלקית או מלאה מה שהכי הישרדותי בשבילכם שעדין תינתן לכם האפשרות להתפתח במה שאתם אוהבים. שתגיעו למטרה שלכם תוכלו לעשות כסף נטו רק ממה שאתם אוהבים! בהתחלה זה עבודה קשה אבל התוצאה משתלמת.

אז כמה עוקבים צריך להיות לכם כדי להתחיל לפרסם מוצרים ולהרוויח מזה?

כמה שיותר עוקבים ככה המותגים יעריכו אותכם יותר כי הם צריכים כמה שיותר חשיפה למוצרים שלהם. אבל זה לא הדבר היחיד שמשחק כאן גם תוכן איכותי זה משהו שחשוב לא פחות ממספר העוקבים והמעורבות בפוסטים שלכם. תדאגו לעלות תוכן מקורי ויצירתי וכמובן שאיכות התמונות תיהיה טובה. וחשוב להתמיד כי ברגע שתפסיקו ותעלמו מהרשת אנשים יטעו מה קרה איתכם ואפילו מספר העוקבים יתחיל לרדת. אתם תתחילו לאבד לאט לאט את כל מה שהשגתם עד עכשיו. אני זוכרת שפעם ראשונה שחברה גדולה פנתה אלי אלו היו “FIX” חברה להלבשה תחתונה שהם רק התחילו לתפוס תאוצה… לא היה לי מספר מטורף של עוקבים בין ה10-20 אלף עוקבים. הם פנו אלי בהודעה שהם אוהבים את התוכן שלי והם הציעו לי ללכת לחנות לבחור כמה פריטים בחינם (בתמורה לפרסום) להצטלם איתם ולעלות לאינסטגרם שלי. את התמונה הם העלו גם אצלם בפייד ככה שגם שתי הצדדים קיבלו חשיפה לקהל חדש.

אז החברות פנו אליכם וקיבלתם את המוצר ומה קורה עכשיו?

עכשיו זה הזמן שלכם לעשות את מה שאתם הכי אוהבים ליצור את התוכן! להיות יצירתיים זאת הזדמנות מצוינת לקבל חשיפה גדולה.
תמיד יהיה את הפחד שהתוכן לא יהיה מספיק טוב שהתמונה לא תהיה טובה שהסרטון יהיה משעמם ואנשים יצאו ממנו מהר.. אבל היי זה שפנו אליכם לפרסום מוצר כבר אומר שהתוכן שלכם מעניין ורלוונטי לפרסום המוצר אז פשוט תהיו אתם ותצרו תוכן רק כמו שאתם יודעים ליצור! יהיו גם חברות שיבקשו ממכם בפרטים איך הם רוצים שתצטלמו עם המוצר ואיך תפרסמו אותו, כמה פעמים אתם תצטרכו לפרסם אותו בשבוע או בחודש אם בפיד או בסטורי. אם יש לכם כמה אלפי עוקבים ומעורבות גבוהה בפוסט או אם יש לכם תוכן מיוחד ואיכותי אל תתביישו ותפנו כבר למותגים ותשאלו אם הם מעוניינים שתפרסמו את המוצרים שלכם בשיתוף פעולה או בתשלום. אין לכם מה להפסיד. הדרך השניה לתפוס את תשומת ליבן של המותגים זה לקנות מוצר שלהם לעשות תמונה מטורפת שתתפוס את תשומת הלב ולתייג אותם. מה יצא לכם מזה? אם זה יתפוס אותם סביר להניח שהם יפרסמו את התמונה שלכם בפיד שלהם וחשיפה לקהל חדש כבר תקבלו. מה שעוד יכול לקרות מזה זה שהם יפנו אליכם וירצו לשתף איתכם פעולה.

אל תפחדו להעיז, הדברים הכי טובים קורים מחוץ לאיזור הנוחות שלנו!

אז לסיכום,
כן אפשר לעשות כסף מהאינסטגרם,

אבל אל תעשו את זה רק בשביל הכסף, תהנו מהדרך!
תתמידו בהעלת תוכן, תיהיו יצירתיים הכי חשוב תיהיו אתם!
אל תזייפו ואל תנסו לחקות תוכן של מישהו אחר.
תיהיו בתקשורת עם העוקבים שלכם, תעשו לייבים מידי פעם, תענו על שאלות, תענו בתגובות שרושמים לכם על התמונות באינסטגרם.
אל תפחדו לפנות למותגים שאתם אוהבים ומתאימים לנישה שלכם ולשאול אם הם מעוניינים בשיתוף פעולה! 

אתם מוזמנים לעקוב אחרי באינסטגרם : oshrat_lavie

יכול לעניין אותך גם…

נשמח לשמוע מה דעתכם!

מעוניינים לקחת את העסק שלכם קדימה?

פוסטים אחרונים

עקבו אחרינו

המדריך השבועי

הירשמו לניוזלטר שלנו

הרשמו לניוזלטר שלנו לטיפים ועדכונים חמים!

Shopping Basket

התחברות