6 טיפים להגדלת העוקבים באינסטגרם

אז, אתם פה כי אתם רוצים לקבל יותר עוקבים לאינסטגרם שלכם, נכון? בטח שאתם רוצים, כולם רוצים. זה נורמלי שאנשים רוצים לקבל הערצה מאנשים אחרים.. והמדיה החברתית נותנת לנו את הסיפוק הזה. בכל פעם שאנשים עוקבים אחרינו באינסטגרם אנחנו מרגישים טוב לגבי עצמינו. זה גורם לנו להרגיש ביטחון, לדעת שאנשים אחרים מעריכים אותנו בזכות מי שאנחנו או בזכות מה שאנחנו עוסקים בו. לעומת זאת, אנחנו יכולים להרגיש לא מוערכים שמספר קטן של אנשים עוקב אחרינו באינסטגרם. ולהיות כנים, זה מבאס. אנחנו מנסים את הכי טוב שלנו בשביל לפרסם תמונות יותר טובות, תיאורים ופשוט מנסים את הכי טוב שלנו בהכל כדי להגדיל את כמות העוקבים באינסטגרם שלנו. לפעמים זה עובד ולפעמים לא. אז מה אתם עושים אם אתם לא מקבלים את התוצאה שאתם רוצים? הנה כמה טיפים כדי לקבל את התוצאות שאתם כן רוצים!

1. דעו את המטרה שלכם

עם אינסטגרם הייתה אפליקציה פשוטה לשיתוף תמונות עם אפשרות לפרסם מה שרוצים ומתי שרוצים.. אבל מאז אינסטגרם התפתחה, יותר ויותר אנשים לוקחים את האפליקציה ברצינות. עסקים משתמשים באינסטגרם, חברות ענקיות משתמשות באינסטגרם, מפורסמים ופוליטקאים משתמשים באינסטגרם. ובקיצור, המון אנשים משתמשים באינסטגרם… אם אתם לגמרה חדשים באינסטגרם זה יהיה לכם טוב לדעת קודם כל את המטרה שלכם. תשאלו את עצמכם: “האם אתם רוצים לשתף את התמונות שלכם רק בשביל הכיף?” “האם אתם מוכרים מוצר/שירות מסויים?” “האם אתם רוצים למתג את השם שלכם או את שם העסק שלכם?” שתענו על השאלות האלו המטרה שלכם תתבהר לכם וזה יעזור לכם יותר באינסטגרם שלכם. הזכרו: הגדירו את המטרה שלכם ודבקו בה!

2. צרו פיד יפה בפרופיל שלכם

באינסטגרם מדובר בתמונות ובאסתטיקה. אם אתם תפרסמו תמונות יפות וחדות, קרוב לוודא שאנשים כבר יתחילו לעקוב אחריכם. לעומת זאת אם תפסרמו תמונות מטושטשות, חשוכות ולא מתאימות.. אתם כבר יודעים מה יקרה.. תשדרגו את משחק האינסטגרם שלכם והקפידו לפרסם תמונות באיכות גבוהה, מרתקות עם תיאורים המושכים את תשומת הלב. אתם יכולים להשתמש באפליקציות לעריכת תמונות ולשפר את הבהירות, החדות ועוד אפשרויות הפתוחות לפניכם לשיפור התמונות שלכם. זה ייתן לתמונות שלכם מראה יותר מקצועי ושווה לאינסטגרם. אם קיימת בכם עצלנות אתם יכולים גם לערוך את התמונות באינסטגרם ולשחק שם עם האפשרויות עד שאתם מגיעים לתוצאה שאתם אוהבים. בנוסף לעיצוב התמונות אתם גם צריכים לקחת בחשבון איך הפייד שלכם יראה.הפייד שלכם זה מה שאנשים רואים שהם נכנסים לפרופיל שלכם, אז כדי לכם להשקיע את המאמץ בשביל להשיג מראה יפה ואסתטי לפייד שלכם. נסו לפרסם תמונות עם אותו פילטר והקפידו בזה. המנעו מלהגיע ל”לפייד מפוזר” אלה אם כן “פייד מפוזר” זה מה שאתם רוצים להשיג.

3. עשו לייק והגיבו על תמונות של אנשים אחרים

המדיה החברתית היא משחק של לתת ולקחת. אתם לא יכולים רק לקחת ולקחת ולא לתת שום דבר חזרה לאחרים. אם אתם רוצים שאנשים יעקבו אחריכם או יעשו לייק ויגיבו על התמונות שלכם, אתם צריכים לעשות את אותו דבר לאחרים. כשאתם מגיבים או עושים לייק לתמונה של מישהו סיכוי מאוד גבוהה שהם יחזירו לכם גם לייק ותגובה. לא מומלץ: לעשות זאת אוטומטית עם בוטים. מומלץ לעשות זאת לבד וללמוד מה עובד יותר ומה פחות. עם הבוטים יש גם סיכוי שהמשתמש שלכם ייחסם או ישוהה שזה לא מומלץ.

4. השתמשו בהאשטגים

אם אתם באמת רוצים שהפרופיל שלכם והתוכן שאתם יוצרים יקבל חשיפה משמעותית אז השתמשו בהאשטגים זו שיטה טובה בשבילכם אם אתם רוצים להגיע לקהל רחב יותר. השתמשו במילים הקשורות לנושא בתמונה שפרסמתם. מה שייתן חשיפה יותר רלוונטית לאנשים המעוניינים בנושא זה. והסיכוי שיעקבו אחריכם דרך האשטגים יעלה ככל שהאשטג יותר רלוונטי לתמונה. אל תוסיפו סתם מילים שלא קשורות בשום אופן לתמונה שפרסמתם. הנה טריק לבחירת האשטגים הנכונים עם “משקל” שונה: אם אתם משתמשים בהאשטגים שהשימוש שלהם גובהה מאוד מה שיקרה זה שהתמונה שלכם תרד מאוד מהר למטה כיוון שהאשטגים האלה מתעדכנים כל שניה ותמונות של אנשים אחרים מתחלפים במהירות עקב זאת. לעומת זאת אם אתם תשתמשו בהאשטגים שהשימוש שלהם נמוך אז לא תקבלו את החשיפה הגדולה שאתם רוצים לקבל.
אז מה בעצם כן כדי לעשות?
תתחשבו בעובדה שאינסטגרם נותנת את האפשרות לרשום 30 האשטגים בתמונה.אתם צריכים להשוות את “משקל” האשטג שלכם. הסבר: אתם צריכים להשתמש בהאשטגים שהם פופולרים ובהאשטגים שהם לא פופולרים ולהשוות ביניהם. הזכרו, המטרה היא לא לקבל חשיפה לכמה שיותר אנשים אלה לקבל חשיפה לאנשים הנכונים!

5. עקבו אחרי אנשים אחרים

חוזרים חזרה למספר 3( לעשות לייק ולהגיב על תמונות של אחרים) המשחק של לתת ולקחת. אם אתם רוצים שהאנשים הנכונים יעשו לכם עוקב אז אתם צריכים גם לעקוב אחרי האנשים שאתם חושבים שהתוכן שלכם יוכל לעניין אותם.
אז איך אתם בעצם עושים זאת?
למתחילים, אתם יכולים לחפש אחר משתמשים אחרים שיש להם תוכן דומה לשלכם ואז תלחצו על העוקבים שלהם ועקבו אחריהם. אם הם התעניינו בפרופיל שדומה לתוכן שלכם סביר להניח שהם גם התעניינו בפרופיל שלכם. רק תיהיו מודעים למגבלת המעקב באינסטגרם! אם המשתמש שלכם חדש אל תעקבו יותר מ300-350 אנשים ביום ואל תעקבו יותר מ100 בשעה. אם תעברו את המגבלה המשתמש שלכם כנראה יקבל הודעת חסימה ותיהיו מוגבלים מלעקוב אחרי אנשים אחרים שעות ואפילו לפעמים ימים. אז אל תעברו את המגבלה הזו ועקבו רק אחרי אנשים שרלונטים לעמוד שלכם.

6. פרסמו בקביעות

ככל שאתם מפרסמים יותר באינסטגרם, יותר אנשים יראו אותכם. ככל שאנשים יראו אותכם יותר אתם תקבלו יותר לייקים, תגובות ועוקבים. ככל שתקבלו יותר לייקים המעורבות בתמונה שלכם יעלה מה שיקפיץ את התמונה שלכם לעמוד אקספלור ותקבלו אפילו עוד יותר חשיפה. אז בשורה התחתונה פרסמו בעקביות אל תזניחו האינסטגרם שלכם! אם אתם רוצים לגדול באינסטגרם ולהגדיל את כמות העוקבים את חייבים לשמור על עקביות ולתכנן במסודר מתי לעלות כל תמונה. בטח אתם שואלים באיזה תדירות צריך לפרסם? מומלץ לפרסם 1-3 ביום ולדבוק בזה. אם אין לכם את הזמן או מספיק תוכן לפרסום פרסמו כמה פעמים שלכם נוח בשבוע אבל הקפידו לשמור על פרסום עקבי בכל שבוע. הראו לאנשים שאתם עדין פה קיימים ופעילים וספקו להם את התוכן שבשבילו הם עקבו אחריכם! זכרו לפרסם תמונות באיכות גבוהה ואל תשכחו להוסיף תיאורים למטה. אם תעקבו אחרי הפעולות האלו אתם כבר בדרך שלכם להגדיל את העוקבים באינסטגרם! בהצלחה!

נשמח לשמוע מה דעתכם!

מעוניינים לקחת את העסק שלכם קדימה?

פוסטים אחרונים

עקבו אחרינו

המדריך השבועי

הירשמו לניוזלטר שלנו

הרשמו לניוזלטר שלנו לטיפים ועדכונים חמים!

Shopping Basket

התחברות