שיווק בטיקטוק

להשיג לקוחות חדשים מהתוכן שאתם יוצרים!

היתרון בשיווק בטיקטוק זה שאתם לא מוציאים שקל לממומן ועדיין מגיעים לחשיפה גדולה של אנשים שהם קהל היעד שלכם!

התוצאות שהשגנו ללקוחות שלנו!

אז מה אנחנו עושים בשיווק בטיקטוק?

ביחד אנחנו נעשה אפיון לקהל היעד שלכם נראה מה התוכן שהכי יתפוס אותם, אילו משפטי פתיחה יהיו הכי חזקים. לאחר מכם אנחנו עוברים לשלב של צילום הסרטונים ואז לעריכה כדי לדייק את הסרטון לשפה של הפלטפורמה ולהגיע למקסימום חשיפה בה.

השיווק בטיקטוק מגיע ב3 חבילות ואתם בוחרים את החבילה שהכי מתאימה עבורכם:

*ניתן לשנות את החבילה בהמשך בהתאם לצורכי הלקוח

ליווי לשיווק בטיקטוק

בחבילה הזאת אנחנו מלמדים אתכם כ-ל מה שאתם צריכים לדעת כדי לשווק את העסק שלכם לבד בטיקטוק. אנחנו עושים איתכם ליווי מלא בצילומים של הסרטונים, בעריכה שלהם ומסבירים לכם איך לעשות את זה נכון כדי להגיע לתוצאות מקסימליות בפלטפורמה.

 

ליווי ועריכת התוכן לשיווק בטיקטוק

בחבילה הזו אנחנו מלמדים אתכם ומנחים אתכם איך לצלם את הסרטונים לטיקטוק לאחר מכן אתם שולחים לנו את הסרטונים לעריכה ואנחנו דואגים לערוך אותם בצורה כזאת שמתאימה לפלטפורמה ולפרסם אותם.

ליווי, צילום ועריכה לשיווק בטיקטוק

בחבילה הזאת אתם מקבלים ה-כ-ל מאיתנו. אנחנו דואגים להכין לכם את הרעיונות לסרטונים לחודש מראש, אנחנו מגיעים לצלם אתכם ולאחר מכן עורכים בשבילכם 20 סרטונים לחודש שלם (5 סרטונים שיעלו כל שבוע לתוצאות מקסימליות).

שיווק בטיקטוק

למה כדאי לכם לעשות שיווק בטיקטוק?

  • בגלל שהמון אנשים גוללים בטיקטוק על בסיס יומיומי אתם מקבלים חשיפה ענקית לעסק שלכם בפלטפורמה! 

  • בטיקטוק תקבלו פניות לעסק מאנשים שכבר מכירים אתכם ואת המוצר/ שירות שלכם או במילים אחרות קהל חם שכבר מכיר אתכם ורוצה לעבוד איתכם!

  • אמון , הסיבה העיקרית למכירות בעסק שלכם. אם לקהל היעד שלכם אין אמון בכם הם לא יקנו מכם. הטיקטוק זה מקום מעולה כדי ליצור את האמון עם הלקוחות הפוטנציאליים שלכם. 

  • אף אחד לא אוהב להוציא כסף בלי להבין על מה זה הלך. השיווק במדיה החברתית נותן לנו את האופציה למדוד את עבודת השיווק שעשינו. איזה תוכן שהעלינו עבד יותר? איזה תוכן המיר לנו יותר לידים? 

בואו נתחיל

אתם צעד אחד לפני החשיפה הגדולה שלכם בטיקטוק!

רוצים לקבל הצעת מחיר מאיתנו? השאירו פרטים 🙂 

טלפון

058-788-1375

שעות פעילות

ראשון - חמישי: 8:00-16:00

שישי שבת וחגים: סגור 

Shopping Basket

התחברות