פתיחת עסק חדש – איך לשווק אותו?

פתיחת עסק חדש

להרבה אנשים יש רעיון עם דרייב והם יוצאים לדרך ופותחים עסק חדש. לוקחים הלוואה, קונים ציוד וכל מה שהעסק צריך. הם מתחילים להניע את העסק אבל אין מכירות. הם פונים למשווקים שיריצו להם קמפיינים ממומנים לרוב הם לא מרוצים, חלק מהקפיינים מחרטטים אותם בתוצאות לא ראליסטיות וכל מה שנשאר להם לעשות זה להתבאס או במקרים יותר גרועים – לוותר על העסק. פתיחת עסק חדש זה בהחלט מרגש ותוכלו לוודא שלא תהיה לכם נפילה ישר על ההתחלה אם תעשו את זה.

הדבר החשוב שכולם צריכים לעשות לפני פתיחת העסק

אם אתם רוצים להגיע למצב שאתם פותחים עסק חדש וישר יש לכם ים של מכירות בלי שהוצאתם אפילו שקל על ממומן אז חשוב שתקראו את זה:

תתחילו ליצור נוכחות במדיה החברתית וליצור תוכן בנישה של העסק עוד לפני שהשירות או שהמוצר שלכם מוכן!

כן קראתם נכון. זה מה שעובד הכי טוב בימינו וזה מה שיתן לכם ים של מכירות רק מנוכחות בדיגיטל ויצירת תוכן שמדויק לקהל היעד שלכם!

פתיחת עסק חדש
פתיחת עסק חדש

אז איך זה עובד בעצם?

שאתם מתחילים ליצור תוכן במדיה החברתית אתם אוספים את כל קהל היעד שלכם כעוקבים שלכם. כל תוכן שאתם מעלים מחזק את האמון שלהם בכם. לאחר כמה חודשים שהם כבר מכירים אתכם, התחברו אליכם והכי חשוב שהם סומכים עליכם! כל מה שנשאר לכם לעשות זה להשיק את המוצר או את השירות שלכם והמכירות יזרמו אליכם בלי שאתם צריכים להוציא שקל!

פתיחת עסק חדש – האם זה משתלם לייצר תוכן לפני ההשקה?

אין ספק שזה מאוד משתלם! זה כן ידרוש מכם להשקיע זמן ביצירת התוכן. זה כן ידרוש מכם לשלם למישהו אחר ליצור את התוכן אם אין לכם זמן לזה. אבל זה יחסוך לכם כל כך הרבה כסף בשיווק לטווח הרחוק, אל תוותרו על זה!

פתיחת עסק חדש – סיכום

אם אתם רוצים להתחיל ליצור תוכן ולא יודעים איך או מאיפה להתחיל הצטרפו לליווי שאנחנו עושים לבעלי עסקים שהם לומדים איך לשווק את העסק שלהם בעצמם או אם אתם מחפשים מישהו שיעשה את זה עבורכם, דברו איתנו – 058-788-1375 או השאירו לנו פרטים באתר – לחצו כאן

יש לנו גם המון קורסים דיגיטליים שאנחנו מלמדים אתכם איך ליצור תוכן ולשווק את העסק שלכם לבד במדיה החברתית – לכל הקורסים הדיגיטליים שלנו לחצו כאן

נשמח לשמוע מה דעתכם!

מעוניינים לקחת את העסק שלכם קדימה?

פוסטים אחרונים

עקבו אחרינו

המדריך השבועי

הירשמו לניוזלטר שלנו

הרשמו לניוזלטר שלנו לטיפים ועדכונים חמים!

Shopping Basket

התחברות