פייד האינסטגרם המושלם

תאמינו או לא מאחורי הפיד הזה יש בנאדם שישב המון זמן בבחירת התמונה הנכונה לפרסום, עריכה נכונה, תיקון צבעים בתמונה הגדלת הבהירות אם יש צורך ובחירת הפילטר שאליו הוא דבוק ליצירת התאמה בין התמונות וקבלת ה”פיד המושלם”. אז ברנדומלי חיפשתי כמה סגנונות עיצוב לכל מיני פרופילים באינסטגרם שאפשר ממש לראות את ההשקעה בצילום ובעיצוב של אותם פרופילים.

כמו שאתם רואים בעיצוב הזה נבחר הצבע הלבן פשוט ונקי.(michal_ben_abir)

העיצוב הזה שונה לגמרה מהראשון, מלא בצבעים אבל אם תשימו לב לכל תמונה יש גוון ורדרד הגורם להתאמה בין שאר התמונות בפיד. (a sweet travel)

כאן גם אותו עיצוב נישמר, גוון קר שמירה על צבעים לבנים ברקע ואותו פילטר.(carmushka).

אז מה לדעתכם הוא הפיד המושלם?

בואו נחזור רגע לשאלה שהייתה בתחילת הפוסט: איך מגדירים פיד מושלם? ובכן, אתם מגדירים אותו.

כמו שאתם רואים בפרופילים שבחרתי לשתף איתכם
הפרופיל הראשון הוא של אמא בלוגרית המתעסקת בעיצוב היא שילבה את הסגנון חיים שלה בפיד צלמה ועיצבה לתוצאה נקייה, כל תמונה שהועלתה היא מחושבת. כלומר, אם תשימו לב אין בפיד שתי תמונות צמודות המופיעות בהם תינוק, כל העלאת תמונה מחושבת שיהיה פיזור ומראה נעים לעין שבכל תמונה התוכן יהיה שונה, היא לא חושבת רק על הפוסט עצמו שהיא העלתה היא חושבת גם על העיצוב הכולל של הפיד ובודקת שכל תמונה שתעלה תתאים לשאר.

בפרופיל השני מדובר במישהי שמטיילת ובחרה לתעד מקומות , נופים ורגעים מיוחדים. כאן למשל אין עקביות בעיצוב הפיד. כלומר,היא מעלה מה שנכון לאותו הרגע לתיעוד החוויה.

הפרופיל השלישי הוא של בלוגרית אופנה ואושיית אינסטגרם, אם תשוו בין הפרופיל הראשון לשלישי תראו הבדל. כמו שאתם רואים בפרופיל הזה אין תמונות של נוף, בתים, אוכל אין את הפיזור שיש בפרופיל הראשון. בלוגריות אופנה ואושיות אינסטגרם ממקדמות את התוכן בהן שזה לא דבר רע, את הפן האופנתי היא מראה על עצמה בכל תמונה ובגלל שהיא גם אושיית אינסטגרם הקהל שעוקב אחריה כנראה רוצה לראות כמה שיותר תוכן שהיא מופיעה בו כי כנראה בגלל זה עקבו אחריה, אז זה התוכן שהיא בחרה לדבוק בו.

איך להשיג את הפיד המושלם?

אם הפייד שלכם אישי הטיפ שאני יכולה להביא לכם זה פשוט להיות אתם! אנשים אוהבים לעקוב יותר אחרי פרופיל שמשדר תוכן אמיתי ולא מזויף ושקרי, אל תנסו להראות כמה שהחיים שלכם מושלמים, מושלם זה משעמם. תנו תוכן שהוא ריאליסטי.

אם הפיד שלכם לשימוש עסקי הטיפ שלי אליכם זה לראות במה העוקבים/לקוחות שלכם יותר מביאים עניין ולפרסם את זה יותר. תוכלו לראות לפי כמות הלייקים והתגובות שהתמונה קיבלה או בסטטיסטיקות כמה חשיפה התמונה קיבלה אם שמרו אותה אם אנשים פנו אליכם בעקבות הפוסט אם הכמות עוקבים עלתה אז זה אומר שמשהו קרה פה תבדקו מה ותעשו את זה יותר.

ובקשר לצילום, צלמו מה שרלוונטי לכם לפרופיל שלכם . לדוגמא, אם הפרופיל שלכם מתמקד בלייף סטייל אתם יכולים לצלם מקומות שהייתם ארוחות שאכלתם, את עצמכם בלוק אופנתי יש כלכך הרבה רעיונות.

אבל שימו לב חשוב שכל תמונה תצולם בתאורה מחמיאה ומתאימה, הכי מומלץ לעלות תמונות שצולמו בתאורה טבעית של אור יום אין תאורה יותר מחמיאה מזאת.

שימו לב בתמונות שאתם מופיעים או אנשים אחרים שהראש תמיד יכנס במלואו בתמונה שלא ייחתך.

ותחייכו! חיוך תמיד מוסיף לתמונה וממלא ברגשות של וויבים טובים!

היום לא צריך מצלמה מקצועית הצילום עם הפלאפון מתפתח באיכות גבוהה ככל שהשנים עולות!

ובקשר לעיצוב, קחו לעצמכם כמה דקות ודפדפו בפרופילים באינסטגרם קבלו השראה, אם אתם עסקים היכנסו למתחרים שלכם ותראו מה הם מפרסמים ומה הולך להם והסיקו מסקנות לעסק שלכם.

יש היום מלא אפליקציות שאפשר לערוך בהם לא חייב לדעת Photoshop כדי שרמת העריכה תיהיה גבוהה, אני אישית מאוד אוהבת להשתמש באפליקציה של VSCO מהרגע שהיא יצאה התאהבתי. קלה פשוטה ונוחה לשימוש עם מגוון רחב של פילטרים. אם אני צריכה עריכה יותר מפורטת אני משתמשת בPics Art או בFacetone.

שימו לב שבעריכה שהתמונה לא תצא ערוכה מידי, התוצאה פשוט לא נעימה לעין ואנשים מראים פחות עניין ומעורבות בפוסט שהוא ערוך מידי כי שוב אנשים אוהבים תוכן אמיתי וכמה שפחות עריכה ופוטושופ.עריכה פשוטה זה לשחק קצת עם הטמפרטורה של התמונה, לחדד אותה קצת אם היא יצאה מטושטשת, להגביר את הבהירות אם יש צורך. ואם רוצים להוסיף פילטר ליצירת מראה אחיד בפייד.

שימו לב שהתוכן שלכם בפייד יהיה מגוון למשל שלא כל התמונות שלכם יהיו רק סלפי או אותו נוף קבוע. גוונו ותהיו יצירתיים,גרמו לאנשים להביע עניין בתוכן שלכם ללחוץ על הפאולו ולכו תדעו אולי אפילו תהיו אשראה בשבילם.

נשמח לשמוע מה דעתכם!

מעוניינים לקחת את העסק שלכם קדימה?

פוסטים אחרונים

עקבו אחרינו

המדריך השבועי

הירשמו לניוזלטר שלנו

הרשמו לניוזלטר שלנו לטיפים ועדכונים חמים!

Shopping Basket

התחברות