סטורי באינסטגרם עסקי

אם אחד מהמקומות שבהם את משווקים את העסק שלכם זה באינסטגרם אתם חייבים להיות שם פעילים וכן על בסיס יומיומי! השאלה היא איך לעשות את זה? ואיזה סטורי נהוג להעלות באינסטגרם עסקי שיביא יותר מכירות לעסק? סטורי באינסטגרם עסקי – איך לעשות את זה נכון?

בלי גרפיקות של מכירות!

אחד הדברים הגרועים שאתם יכולים לעשות בסטורי באינסטגרם העסקי שלכם זה לפרסם גרפיקות של מכירות של השירות או המוצר שלכם. דווקא הגרפיקות האלה מרתיעות מאוד את העוקבים שלכם וגורמים להם ישר לגלול הלאה.

תחשבו שניה על עצמכם.. שאתם נתקלים בתוכן פרסומי מה אתם עושים ישר? גוללים הלאה נכון? יופי אז זאת לא הדרך לפרסם בסטורי שלכם באינסטגרם ולקבל יותר מכירות לעסק.

איך כן למכור דרך הסטורי באינסטגרם?

חשוב שתסתכלו על הסטורי באינסטגרם כעל דרך ליצור קו תקשורת ואמון עם הלקוחות הפוטנציאליים שלכם וכדי לגרום לזה לקרות יש כמה סוגי תוכן שאתם יכולים להעלות:

  1. לשתף על מאחורי הקלעים של ההכנה של המוצר או של השירות שלכם – ברגע שאנשים יראו שאת העבודה שיתבצעה מאחורי הקלעים ויראו כמה השקעתם הם יהיו יותר מוכנים לשלם על המוצר או השירות ברגע שתציגו אותם וגם במחיר שאתם מבקשים!
  2. לפרסם ביקורות של לקוחות – אחד הדברים שעוזרים להתהליך הרכישה בכל עסק זה ביקורות של לקוחות מרוצים. שימו לב שביקורות זה אחד הדברים הראשונים שגם אתם מחפשים שאתם רוכשים שירות או מוצר מסויים. ברגע שתפרסמו ביקורות האמון של העוקבים שלכם שהם בעצם הלקוחות הפוטנציאליים שלכם יעלה!
  3. לשתף את החיים האישיים שלכם – כן, היום אנשים אוהבים לקנות מאנשים. שרואים פנים מאחורי העסק ואופי לאנשים יותר קל להתחבר אליכם ולהזדהות איתכם וזה אחד הדברים שיעזרו לכם לקהל יותר מכירות דרך הסטורי שלכם.

סטורי באינסטגרם עסקי – סיכום

אם אתם עדיין לא יודעים איך ליצור משפך של מכירות דרך האינסטגרם שלכם – דברו איתנו נשמח לתת לכם ליווי ולעזור לכם בנושא – התקשרו אלינו -058-788-1375 או השאירו פרטים באתר בלחיצה כאן

ואם תרצו יצרנו בשבילכם גם חוברות לרעיונות לסטורי שמותאמת לכל נישה!
ככה יהיה לכם יותר סדר וכיוון מה לפרסם בסטורי שלכם – לרכישת החוברות לחצו כאן!

נשמח לשמוע מה דעתכם!

מעוניינים לקחת את העסק שלכם קדימה?

פוסטים אחרונים

עקבו אחרינו

המדריך השבועי

הירשמו לניוזלטר שלנו

הרשמו לניוזלטר שלנו לטיפים ועדכונים חמים!

Shopping Basket

התחברות