מה חשוב לשים בדפי מכירה

דפי מכירה נהיו טרנדיים מאוד בזמן האחרון. כל בעל עסק שמשווק בדיגיטל מכין דף מכירה לכל מוצר או שירות שיש לו כדי להגדיל את המכירות. אם גם אתם רוצים לבנות דף מכירה או לשפר דף מכירה קיים אילו הם הדברים שאתם חייבים לשים בדפי המכירה שלכם כדי לשפר את ההמרות בו. אז מה חשוב לעשים בדפי מכירה? בואו נדבר על זה!

מה לשים בדפי מכירה

כפתורים גדולים

לרוב דפי מכירה אורכים ויש כאלה שהם ממש מייגעים. מכל התוכן שיש בדף הלקוח יכול להרגיש מוצף בטקסט ואלמנטים ולפספס את הכפתורים הכי חשובים. אילו הכפתורים שמניעים לפעולה, לכן מאוד חשוב שהכפתורים של ההנעה לפעולה יהיו גודלים ובולטים.

יצירת הזדהות עם הלקוח הפוטנציאלי

בדף המכירה אנחנו חייבים להציג את הבעיה שהלקוח הפוטנציאלי שלנו מתמודד איתה. ככל שנגרום לו להרגיש יותר הזדהות ושאנחנו מבינים את מה שהוא עובר הוא יבין שיש לו יותר ויותר צורך במוצר/ בשירות שלנו שלנו!

הצגת הפתרון לבעיה

חוץ מלהעלות את הבעיה ולגעת בנקודות רגישות וכואבות. חשוב מאוד שנסביר ללקוח מה הפתרון שלנו לבעיה שלו. איך החיים שלו יראו אחרי שהוא ישתמש במוצר/ שירות שלנו. במה יהיה שיפור, איך הוא ירגיש מה הוא ישיג בזכות הפתרון שלנו!

שאלות תשובות

לכולנו יש את זה – התנגדויות. כל פעם שאנחנו נתקלים בשירות או מוצר מסויים עולות לנו התנגדויות או שאלות לגביו. חשוב שיהיה איזור של שאלות תשובות שיכסה על כל ההתנגדויות שיכולות להעלות ללקוח הפוטנציאלי שלנו וכן גם לספר לו תשובות לשאלות שיש לו. ברגע שכל התשובות למוצר/ השירות יהיו פרוסת לפניו בהתאם אחוזי ההמרה יעלו!

הוכחות חברתיות

כולנו מכירים את העובדה הפסיכולוגית הזאת שמדגימים על המסעדות. אם תרצו לאכול במסעדה וברחוב יהיו 2 אבל אחת תהיה ריקה והשניה מלאה באנשים למי תעדיפו ללכת? ובמי תחשדו שאולי האוכל שם לא טעים? אני די בטוחה שבריקה נכון?

אז ככה זה בדיוק עובד גם בדפי מכירה. אם אין לכם הוכחות חברתיות שאנשים קנו את המוצר/ השירות שלכם, התנסו בו והייתה להם חוויה טובה אז סביר להניח שאחוזי ההמרה יהיו יחסית נמוכים או לא יהיו לכם המרות בכלל. אף אחד לא רוצה לקנות מעסק שאין לו ביקורות.

אז חשוב מאוד להציג הוכחות חברתיות של לקוחות שקנו את המוצר/ שירות, התרשמו והביאו עליו ביקורת טובה וכמובן להציג את ההוכחות האלה בדף המכירה שלכם!

להציג למי השירות מיועד

גם בשביל לחסוך לכם בזמן של שיחות מכירה מיותרות או לקוחות שהם לא מתאימים לשירות או למוצר שלכם חשוב להציג למי השירות מיועד. אם יש תנאים מסויים לשירות שלכם. אווטאר מאוד ספציפי שאתם מחפשים שאתם יודעים שאם מישהו לא עומד בקירטריונים האלה אז השירות שלכם לא יהיה לו מועיל. אז חשוב מאוד להציג את הנתונים האלה כבר בדף המכירה שלכם ולסנן לקוחות שלא מתאימים לכם.

טיפ קטן ממני

הרבה בעלי עסקים נוטעים להעמיס על דף המכירה במלא תוכן ולגלילה בעמוד אין סוף. מובן שהם עושים את זה מכוונה טובה כדי להעלות כל התנגדות אפשרית ולתפוס את הלקוח מכל פינה. אבל קחו בחשבון שאם הדף מכירה ארוך מידי זה יכול לגרום לאלמנט הפוך. אנשים יכולים להתייאש מהגלילה ולנטוש את דף המכירה במיוחד אם תקעתם את הכפתור להנעה לפעולה רק בסוף כל העמוד. (אני באופן אישי כבר הייתי נוטשת עמוד כזה).

לסיכום – מה חשוב לשים בדפי מכירה

דפי מכירה צריכים להיות ממוקדים ומאוד ספציפיים לקהל היעד שלנו כדי שהם יעבדו כמו שצריך. אם לא עושים אותם נכון אז מבזבזים סתם זמן וכסף . כל דף מכירה צריך להיות מתוכנן בכל פרט. אם אתם מעוניינים לבנות דף נחיתה חזק שממיר אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר במס’ – 058-788-1375 נשמח לבנות את הדף מכירה בשבילכם!

אם אתם רוצים ללמוד איך לעשות את זה בעצמכם, יש לנו המון קורסים דיגיטליים שיכולים לעזור לכם בנושא –
לכל הקורסים הדיגיטליים שלנו >>

במידה ותרצו אנחנו גם נותנים ייעוץ וליווי בתהליך של הקמת דפי מכירה, דברו איתנו – נשמח לעזור לכם!

נשמח לשמוע מה דעתכם!

מעוניינים לקחת את העסק שלכם קדימה?

פוסטים אחרונים

עקבו אחרינו

המדריך השבועי

הירשמו לניוזלטר שלנו

הרשמו לניוזלטר שלנו לטיפים ועדכונים חמים!

Shopping Basket

התחברות