מה חובה לשים בכל אתר?

מה חובה לשים בכל אתר?

שזה מגיע לאתר לתוכן המוצג באתר זה כמו לצייר ציור על קאנבס נקי. לכל אחד יש את הרעיון שלו והתוכן שהוא מעוניין לשים באתר. אבל ישנם כמה דברים שהם חובה לכל אתר. הדברים האילו יעזרו לכם להגדיל את המכירות שלכם דרך האתר ולהשאיר את הגולש כמה שיותר זמן באתר שלכם. מה חובה לשים בכל אתר?

הלוגו שלכם

הלוגו הוא הסמל של העסק שלכם. אחד האלמנטים הראשונים שהלקוח פוטנציאלי רואה שהוא מגיע לאתר כדי לקבל מידע או להתעניין לגבי שירות. שימו לב שהלוגו באיכות טובה, בולט לעין וקיים בכל עמוד באתר.

תפריט ניווט

אחד הדברים שכל בעל אתר צריך לקחת בחשבון זה שהאתר שלו יהיה נגיש ונוח למשתמש. תפריט ניווט הוא חובה באתר. הוא עוזר ללקוח הפוטנציאלי להגיע לעמודים שרלוונטים לו בדרך קלה ומהירה. שימו לב שתפריט הניווט נגיש וקל למצוא אותו וכמובן שהצבעי הטקסט בתפריט הניווט נעימים לעין מבחינת צבע וגודל.

הנגשה לנכים

מבחינה הגיונית כל בעל אתר ירצה שהאתר שלו יהיה נגיש לכולם. הנגשה לנכים היא חובה לכל בעל אתר גם כדי לא להפסיד לקוחות פוטנציאליים וגם ארגון האינטרנט הישראלי יקנוס אתכם ב30 אלף שקל אם לא יהיה לכם את ההנגשה לנכים באתר.

עמוד ליצירת קשר

כל אתר בין אם זה אתר תדמית או חנות אינטרטית חייב עמוד ליצירת קשר. בעמוד יצירת קשר לקוחות פוטנציאליים יכולים להשאיר לכם פרטים או ליצור אתכם קשר טלפוני או דרך המייל (תלוי איזה פרטי התקשרות רשמתם בעמוד). זו הדרך של הלקוח הפוטנציאלי ליצור אתכם קשר. שימו לב שבאתר שלכם יש את האפשרות לכל גולש שהגיע לאתר ליצור איתכם קשר בצורה הכי מהירה ונוחה שיש.

ההיתרון הנוסף של עמוד יצירת קשר זה שהוא מחזק את אמינות העסק. שלקוח פוטנציאלי מגיע לאתר הוא רוצה להיות בטוח שהעסק שלכם אמיתי, ובמידה ומה יש מישהו שהוא יוכל לפנות אליו אם יצטרך.

עמוד אודות

כפי שכולנו יודעים האינטרנט הוא מקום מדהים אך מסוכן באותה מידה. יש אנשים אמינים שכל מה שהם רוצים לעשות זה למכור את השירות או המוצר שלהם דרך האינטרנט. מצד שני יש אנשים שמשתמשים באינטרנט בדרכים רעות כדי לרמות ולנצל אנשים אחרים. אז למה עמוד אודות הוא כל כך חשוב?

כפי שהזכרנו בעמוד יצירת הקשר. שלקוח פוטנציאלי מגיע לאתר שלכם הוא רוצה לדעת שמדובר בעסק/ אדם אמיתי, שיש על מי לסמוך. עמוד אודות זה אחד העמודים שעוזרים ליצור אמינות אצל הלקוח. הוא קורא עליכם, על הצוות שלכם, על השירותים והעסק שלכם ויודע שיש פנים מאחורי העסק.

קישורים למדיה החברתית

כולנו יודעים שהמדיה החברתית נהייתה חלק מהשגרה היומית שלנו. שיש קישורים למדיה החברתית באתר גם היא מעלה את אמינות הגולש שהגיע לאתר בעסק. שאני מחפשת שירות או מוצר מסויים ונתקלת באתרים של עסקים שלא נתקלתי בהם בעבר, לא אכפת לי כמה האתר שלהם מרשים ויפה אם אין להם שום נוכחות במדיה החברתית. כי הנוכחות במדיה החברתית מראה שעסק חי וקיים וכמובן שהוא באמת אמין. האנשים שמנסים לרמות דרך האינטרנט לרוב לא ישקיעו ביצירת נוכחות עסקית במדיה החברתית הם יצרו אתר פשוט ולא יותר מזה. אבל עסק אמיתי שאכפת לו מהלקוחות שלו וירצה לפתח איתם קו תקשורת וליצור אמינות ובעקבות כך ישקיע המון במדיה החברתית.

ביקורות

בואו נודה בזה, הסיכוי שנרכוש שירות או מוצר מעסק שאין לו ביקורות מאוד נמוך. כולנו רוצים למצוא שירות או מוצר שיתאים לנו בכמה שפחות תקלים או בעיות. באינטרנט אנשים מחפשים רק אמינות. שיש אמינות בעסק יש לו גם מכירות. שימו לב שאתם מציגים את הביקורות שלכם במקום בולט ונגיש באתר. ביקורות יכולות להיות – ביקורות מהפייסבוק, גוגל, צילומי וואטסאפ ועוד!

אילו הם כל הדברים שהם חובה לכל אתר שקיים באינטרנט כדי להגיע לתוצאות מקסימליות ולהגדיל את ההכנסה מהנוכחות הדיגיטלית!
מקווה שיכולתי לעזור לכם במענה על השאלה “מה חובה לשים בכל אתר?”.
אז אם אתם לפני בניית אתר ובונה אתרים ישאל “מה אתם רוצים באתר” תדעו שדברים אילו הם חובה ובשום פנים ואופן אל תוותרו עליהם.

נשמח לעזור ולייעץ לכם בנושא – צרו איתנו קשר!

נשמח לשמוע מה דעתכם!

מעוניינים לקחת את העסק שלכם קדימה?

פוסטים אחרונים

עקבו אחרינו

המדריך השבועי

הירשמו לניוזלטר שלנו

הרשמו לניוזלטר שלנו לטיפים ועדכונים חמים!

Shopping Basket

התחברות