מה זה אתר תדמית ומי צריך אתר כזה?

מה זה אתר תדמית

ישנם כל מיני סוגים של אתרים. מדף נחיתה בסיסי לאיסוף לידים ועד לאתרים יותר מתקדמים של מכירות, קורסים ומערכות שלמות.
בפוסט הזה נתמקד באתר תדמית. אז מה זה אתר תדמית ומי צריך אתר כזה?

אתר תדמית

מדובר באתר המציג עסק הנותן שירותים מסויימים. הנפח של העמודים יכולים להתחיל מחמישה עמודים באתר ועד עשרות עמודים. תלוי כמה שירותים ותוכן יש לעסק לשים באתר.
באתר התדמית העסק יוכל להציג את עצמו. מידע על העסק, על הצוות, על תהליך העבודה, וכמובן גם את השירותים של העסק. בנוסף להצגת המידע באתר תמיד יוצרים גם עמוד ליצירת קשר. חוץ מלתת מידע לאנשים שמחפשים את השירות שלכם צריכה להיות דרך ליצור איתכם קשר. זאת המהות של אתר באינטרנט שתוכלו להביא לקוחות מהאתר שלכם.

בנוסף יש עסקים שיש להם תיק עבודות. אתר תדמית זאת דרך מעולה להציג את תיק העבודות שלהם. הלקוח מכל את כל המידע ורואה את כל העבודות של העסק במקום אחד. הלקוח גם יכול ליצור עם העסק קשר בלחיצת כפתור ישירות מהאתר!

למה חשוב להוסיף בלוג?

בלוג באתר תדמית זוהי דרך שבה העסק יכול לקדם את האתר באופן אורגני. הקידום נעשה באמצעות הפוסטים שהוא מעלה לאתר. ישנם עסקים שמוותרים על הבלוג באתר. הם לא מבינים כמה תנועה וערך זה יכול להביא להם. כתיבת תוכן זה לא משהו שכולם יודעים לעשות. אבל במידה ואין לכם את הידע הזה תמיד אפשר לפנות לכותב תוכן שיצור כמה פוסטים לאתר.

כמה יעלה לעשות אתר תדמית?

מדובר באחד האתרים הזולים שקיימים בשוק. היום יש אפשרות גם ליצור אתר המכיל בתוכו רק עמוד אחד. האתר מכיל איזורים שכל איזור מציג את המידע על העסק. במידה ובוחרים בבניית אתר המכיל עמוד אחד עלות האתר תיהיה עוד יותר זולה.

במידה ויש לעסק הרבה תוכן באתר כמובן שמומלץ לבנות אתר המכיל בתוכו כמה עמודים. העלות תיהיה יותר גבוהה מאתר המכיל עמוד אחד.
קחו בחשבון שאתר המכיל כמה עמודים יש לו היתרונות מבחינת קידום אורגני.

אתר תדמית מלא יעלה לכם בסביבות 3000- 6000 ש”ח ויכול לעלות גם יותר זה ממש תלוי גם בגודל התוכן של האתר ובאפיון שלו.
אתר תדמית המכיל עמוד אחד יעלה לכם בסביבות 1,000-3,000 ש”ח.

ההיתרונות של אתר תדמית מלא –

  1. יותר תוכן – גוגל יכול לקחת יותר עמודים ותוכן שקיימים באתר. להציג יותר מהאתר במנוע החיפוש.
  2. הזמן השהייה יותר ארוך שהאתר יותר קצר סביר להניח שהגולש שהגיע אליו לא יהיה בו הרבה זמן, אבל במידה והאתר מכיל כמה עמודים יש הרבה על מה להסתכל ובמה לדפדף ובעקבות כך זמן השהייה באתר יהיה ארוך יותר שזה מעולה לגוגל. גוגל יראה שאנשים מעבירים הרבה זמן באתר שלכם ובעקבות כך יעלו את האתר שלכם יותר גבוה בתוצאות החיפוש.
  3. יותר נוח וקל – לפעמים אתר המכיל עמוד אחד נהיה קצת מסובך בגלל האורך שלו. הרצון להכניס כמה שיותר תוכן לעמוד אחד שגורם לעומס לפעמים. דבר זה מקשה על הגולש בניווט באתר. יכול לגרום לתסכול ונטישת הלקוח הפוטנציאלי מהאתר.

האם אתם צריכים את זה?

אם אתם עסק ואתם רוצים להגדיל את החשיפה והמכירות. התשובה שלנו היא חד משמעית – כן.
אתר תדמית יעזור לכם להגיע ללקוחות חדשים. להגדיל את ההכנסה שלכם. לבסס את הנוכחות שלכם בדיגיטל.
נוכחות במדיה החברתית זה נחמד ומאוד תורם לפרסום העסק. אבל חשוב שלעסק יהיה גם את הבית שלו באינטרנט ולא רק בפלטפורמה של מישהו אחר.

נשמח לשמוע מה דעתכם!

מעוניינים לקחת את העסק שלכם קדימה?

פוסטים אחרונים

עקבו אחרינו

המדריך השבועי

הירשמו לניוזלטר שלנו

הרשמו לניוזלטר שלנו לטיפים ועדכונים חמים!

Shopping Basket

התחברות