למה לא עולים העוקבים באינסטגרם?

שיש לנו תקיעה בעלייה של העוקבים באינסטגרם אנחנו נוטעים להאשים כל דבר אחר חוץ מאת עצמינו.
האינסטגרם לא שונא אתכם, יש משהו שאתם עושים שתוקע לכם את העלייה של העוקבים. למה לא עולים העוקבים באינסטגרם? 5 שאלות שכדאי לכם לשאול את עצמכם ואז תדעו את התשובה.

אתם מעלים מספיק תוכן?

יש אנשים שחושבים שאם הם יעלו רילס אחד בשבוע האינסטגרם שלהם “יקרוס” מרוב עוקבים ומעורבות. אז זה ממש לא המצב. כדי לגרום לעלייה חדה בעוקבים אתם צריכים לפרסם כל יום לפחות פעם אחת. ככל שתפרסמו יותר כמובן שהעלייה בעוקבים תהיה יותר גדולה. אז תבדקו אם עצמכם כמה תוכן אתם באמת מעלים לפלטפורמה. אם אתם מעלים בתדירות נמוכה הגיע הזמן לשנות את זה.

למה לא עולים העוקבים באינסטגרם

הסרטונים שלכם ממוקדים ומעניינים?

אני בעצמי נתקלת בזה. אנשים מעלים סרטונים שממש לא נראים מעניינים. אם לא תפסתם את הצופים עם משפט חזק על ההתחלה והייתם ממוקדים בנושא הסרטון אז אנשים ישתעממו מהסרטון שלכם ויגללו הלאה. תשכחו גם מזה שאנשים יעקבו אחריכם.

בכל סרטון שאתם מעלים אתם צריכים לוודא שהנושא שאתם מדברים עליו באמת מעניין את הצופים.
כמובן חשוב גם לא לדבר בשפה רשמית וגבוהה מידי, ולהשתמש במילים שיהיו מובנות ברמה של ילד בן 11.

איך איכות הסרטונים שלכם?

אני די בטוחה שאתם נתקלים בסרטון שהוא מפוקסל או חשוך מידי אתם ישר גוללים הלאה. אם אתם גם מעלים סרטונים באיכות ירודה, מפוקסלת או שלא רואים או שומעים אתכם טוב אנשים לא יראו את הסרטון שלכם ולא ימירו לעוקבים.

אתם מעלים תוכן בהתמדה?

גם אם נכנס בכם דרייב משוגע והעלתם למשך שבוע שלם כל יום סרטון. זה לא אומר שעכשיו יעלו לכם עוקבים בלי הפסקה. אם התחלתם להעלות סרטונים לאינסטגרם זה מעולה. חשוב מאוד שתתמידו ואל תגיעו למצב שאתם מעלים תוכן ואז נעלמים לכמה שבועות. זה יכול לגרום למצב שאחרי שתחזרו אנשים ישכחו מי אתם ולמה הם עקבו אחריכם ויורידו לכם עוקב. חשוב מאוד שתקפידו על ההתמדה כדי שהעוקבים יעלו לכם על בסיס קבוע!

האם אתם יוצרים מעורבות עם העוקבים שלכם?

זה אחד הדברים החשובים כדי להעלות את מספר העוקבים וליצור קהילה מנצחת. זה לא ניגמר בהעלאת תוכן. חשוב שתיהיו באינטראקציה עם העוקבים שלכם. תענו להם בתגובות, בהודעות תצרו איתם קו תקשורת ישיר. החיבור והאמון איתם יתחזק וסביר להניח שהם גם אף פעם לא ירצו להוריד לכם עוקב!

אף פעם אל תגרמו לעוקבים שלכם להרגיש שאתם מעליהם וזאת זכות לקבל מענה מכם.

לסיכום – למה לא עולים העוקבים באינסטגרם?

להעלות את העוקבים באינסטגרם ולבנות קהילה חזקה זאת עבודה שמצריכה זמן, התמדה ואסטרטגיה נכונה. אם אתם מתקשים להעלות את העוקבים שלכם באינסטגרם. אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר נשמח לעזור לכם – 058-788-1375

אתם מוזמנים גם לרכוש את הקורסים הדיגיטליים שלנו ששם אני מסבירה איך לעשות את השיווק והתוכן באופן עצמאי – לכל הקורסים הדיגיטליים שלנו

נשמח לשמוע מה דעתכם!

מעוניינים לקחת את העסק שלכם קדימה?

פוסטים אחרונים

עקבו אחרינו

המדריך השבועי

הירשמו לניוזלטר שלנו

הרשמו לניוזלטר שלנו לטיפים ועדכונים חמים!

Shopping Basket

התחברות