למה הסרטונים שלכם לא מקבלים הרבה צפיות?

אז אתם כבר מנסים תקופה להתמיד ולהעלות סרטונים אבל הצפיות נשארות נמוכות? אילו הן כמה מהסיבות לכך שהסרטונים שלכם לא מקבלים הרבה צפיות.

אתם לא מעבירים את האופי שלכם

הרבה אנשים נמנעים מלהגיד את הדעות והאמונות שלהם במדיה החברתית או לשתף קצת מהחיים האישיים שלהם וזה מה שמונע מהאופי שלכם לעבור. כשאין אופי, אישיות התוכן “מת” כי כל מה שאתם עושים זה להגיד את התוכן רק בצורה מקצועית ובנינו במדיה החברתית זה משעמם ולא תופס את הצורכים של הפלטפורמה וגם לא מייחד אתכם מהמתחרים.

אתם לא יוצרים עניין ב-3 שניות הראשונות

ה-3 שניות הראשונות של הסרטון הן הכי קריטיות. אם לא הצלחתם לתפוס את הצופה על ההתחלה הוא ידלג על הסרטון שלכם, לא משנה כמה החומר בתוך הסרטון עצמו טוב. הקפידו להתחיל את הסרטון עם משפט חזק שנוגע בנקודה רגישה של הלקוחות הפוטנציאליים שלכם שייצור אצלם התעניינות לצפות בכל הסרטון שלכם!

האיכות של הסרטון ברמה נמוכה

אם איכות הסרטון ברמה נמוכה, הפלטפורמות במדיה החברתית לא יחשפו את הסרטון שלכם לעוד אנשים רק בגלל האיכות. סרטונים עם איכות נמוכה פוגעים בחווית המשתמש של צורכי התוכן בפלטפורמה, ולכן הפלטפורמות ידאגו שסרטונים כאלה לא יחשפו להרבה אנשים כדי לא לפגוע בחווית המשתמש.

לסיכום – למה הסרטונים שלכם לא מקבלים הרבה צפיות?

אם אתם מעוניינים להעלות את מס’ הצפיות של הסרטונים שלכם יש לנו הרבה קורסים דיגיטליים שיכולים ללמד אתכם לבד איך לעשות זאת – לכל הקורסים הדיגיטליים שלנו לחצו כאן

אנחנו גם מציעים ליווי אישי שיעזור לכם לדייק את התוכן שלכם יותר, להגיע ליותר אנשים ולבנות את הקהילה שתמיד חלמתם עליה – לליווי אישי איתנו לחצו כאן

נשמח לשמוע מה דעתכם!

מעוניינים לקחת את העסק שלכם קדימה?

פוסטים אחרונים

עקבו אחרינו

המדריך השבועי

הירשמו לניוזלטר שלנו

הרשמו לניוזלטר שלנו לטיפים ועדכונים חמים!

Shopping Basket

התחברות