למה אין פניות של לקוחות באינסטגרם

כולנו יודעים שהיום אחד מהמשפכים הכי חזקים ללקוחות זה האינסטגרם. הרבה פותחים משתמש עסקי מתחילים לפרסם תוכן אבל אף אחד לא פונה אליהם ולא מתעניין במוצר שלהם, ומפה יכול להגיע הייאוש והרצון לוותר על השיווק בפלטפורמה. אבל לפני שאתם מוותרים לגמרי, תבינו – כנראה שאתם עושים משהו לא נכון בשיווק שלכם בפלטפורמה. אז בואו נעבור על כל הסיבות, למה אין פניות של לקוחות באינסטגרם?

אנשים לא מבינים מה השירות שלכם

גם עם כל התוכן שאתם מעלים, לפעמים עדיין לא מובן מה אתם עושים. לכן חשוב להסביר על השירותים שלכם בהיילטס מסודרים בפרופיל. תדברו על השירות שלכם מידי פעם בסטורי. הדבר הכי חשוב זה לשים לינק של האתר שלכם או של דף הנחיתה שמסביר באופן ברור ומסודר על מה העסק שלכם.

אני רואה הרבה בעלי עסקים שמשקיעים ביצירת תוכן המון זמן אבל אין להם מקום מסודר שמציג את העסק שלכם ואופציה להשארת פרטים. אז חשוב לדאוג לזה גם כדי לא לפספס לידים!

אתם לא יוצרים תוכן שמדבר לקהל היעד שלכם

אולי אתם יוצרים תוכן שכל מה שרשום בו זה את שם השירות והמחיר. תוכן כזה לא מצליח לגעת בקהל היעד שלכם. אתם צריכים ליצור תוכן שיגרום לקהל היעד שלכם להבין שהם חווים את הבעיה שהעסק שלכם יכול לפתור להם. אם לא הצלחת לגעת ברגש בתוכן שלכם אחוזי ההמרה יהיו נמוכים אם יהיו בכלל.

למה אין פניות של לקוחות באינסטגרם

האינסטגרם שלכם נראה כמו הונאה

אני רואה הרבה בעלי עסקים שעושים את זה. מכינים גרפיקות בקאנבה, בפוטושופ אבל אף פעם לא מציגים את הפנים שלהם. תבינו שכל הקטע של המדיה החברתית זה להראות את הפנים שלנו. המדיה החברתית נועדה בשביל אנשים ולא בשביל גרפיקות. אם אתם לא מציגים את הפנים שלכם בפיד באינסטגרם זה מאוד מרתיע. הלקוח יעדיף ללכת לבעל מקצוע שמציג את עצמו דרך התוכן שהוא יוצר כי שם הוא ירגיש שיש על מי לסמוך.

תעברו שניה עם האינסטגרם שלכם ממבט חיצוני ותשאלו את עצמכם – “אני הייתי פונה אליהם באינסטגרם?” אם לא אז כנראה שזבאת הסיבה למה אין לכם פניות באינסטגרם!

תמיד תשאלו את עצמכם – “האם אני עושה מספיק?”

לפעמים הציפיות שלנו לא תואמות את המעשים שלנו. אנחנו מעלים פוסט אחד בשבוע, סטורי פעם בשבועיים ומצפים לקבל ים של פניות. בואו ניהיה ראליסטים. אתם צריכים להעלות כל יום פוסט או סרטון כדי להגיע להרבה אנשים ולבנות קהילה מהלקוחות הפוטנציאליים שלכם. שלא נדבר על הסטורי ששם בכלל מומלץ להעלות כמה סטורי ביום. האם אתם עושים את זה? אם לא אז זאת גם יכולה להיות אחת מהסיבות למה אין לכם פניות של לקוחות באינסטגרם.

לסיכום – למה אין פניות של לקוחות באינסטגרם

אם אתם מרגישים תקועים עם האינסטגרם העסקי שלכם. אתם רוצים להתחיל לקבל לידים ממנו ולא יודעים איך לעשות את זה דברו איתנו – 058-788-1375

או השאירו לנו פרטים באתר

יש לנו גם המון קורסים דיגיטליים שיוכלים לעזור לכם לבנות את הנוכחות הדיגיטלית שלכם. לשווק את העסק שלכם בעצמכם! לכל הקורסים הדיגיטליים שלכם לחצו כאן

נשמח לשמוע מה דעתכם!

מעוניינים לקחת את העסק שלכם קדימה?

פוסטים אחרונים

עקבו אחרינו

המדריך השבועי

הירשמו לניוזלטר שלנו

הרשמו לניוזלטר שלנו לטיפים ועדכונים חמים!

Shopping Basket

התחברות