למה אין כניסות לאתר

למה אין כניסות לאתר

אז אחרי שהשקעתם כמה אלפי שקלים טובים אתם רוצים להחזיר על ההשקעה (כמו כל בעל עסק). אבל אין לכם כניסות לאתר. האתר שומם, ואתם בספק אם אנשים יודעים שהאתר שלכם קיים בכלל. אז למה אין כניסות לאתר שלכם? בואו נדבר על זה!

לא השקעתם בקידום האורגני באתר

הרבה אנשים בונים אתרים ורושמים תוכן. סתם רושמים תוכן. בלי שום התחשבות אם אנשים בכלל מחפשים על פי ביטויים שהם רשמו באתר שלהם. אז לפני שאתם רושמים תוכן לאתר תעשו מחקר מילות מפתח טוב ותבדקו איזה מילים קהל היעד שלכם מחפש בגוגל שתואם לנישה שלכם ועל פי זה תרשמו את התוכן לאתר שלכם!

למה אין כניסות לאתר
למה אין כניסות לאתר

אין לכם משפכים

המדיה החברתית זה כלי מצויין להביא תנועה לאתר. במדיה החברתית אתם מקבלים חשיפה מאוד גדולה ומהירה. אתם יכולים להביא כמות גדולה של אנשים לאתר שלכם רק מהאינסטגרם או מהפייסבוק.
אז אם עדיין אין לכם עמודים במדיה החברתית הגיע הזמן לפתוח וכמובן לשים לינק לאתר שלכם!

זה כן ידרוש מכם ליצור תוכן למדיה החברתית כדי להיחשף לכמה שיותר אנשים!

ההמלצה שלי זה להשקיע הכי הרבה בטיקטוק כי שם החשיפה הכי גדולה ורואים תוצאות הכי מהר!

לא הצגתם את הלינק לאתר במיתוג שלכם

אם יש לכם כרטיסי ביקור, שלטים או כל דבר אחר שיצרתם למיתוג של העסק הגיע הזמן להכניס לשם גם את הלינק לאתר שלכם. אנשים ירצו להיכנס לאתר. לקרוא עוד מידע על העסק שלכם במקום לקבל כרטיס ביקור קטן עם הלוגו שלכם.

לסיכום – למה אין כניסות לאתר

גם אם השקעתם עשרות אלפי שקלים או אפילו מאות אלפי שקלים באתר זה לא אומר שהאתר יצליח ויהיה לכם ממנו הרבה תנועה ומכירות. קידום אתרים זה תחום נפרד מבניית אתרים ואין ספק שהוא הולך ביחד. כי אם בניתם אתר אבל לא השקעתם בקידום שלו, מה עשיתם בזה?

אם אתם רוצים לדעת איך לקדם את האתר שלכם בעצמכם. להביא תנועה אורגנית בלי להוציא שקל על ממומן אתם יכולים ללמוד איך לעשות את זה בקורסים הדיגיטליים שלנו – לקורסים הדיגיטליים שלנו לחצו כאן

אם אתם מעוניינים שאנחנו ניקח את האתר שלכם ונקדם אותם בגוגל. שתגיעו לעמוד הראשון מעל המתחרים שלכם, דברו איתנו – 058-788-1375

נשמח לשמוע מה דעתכם!

מעוניינים לקחת את העסק שלכם קדימה?

פוסטים אחרונים

עקבו אחרינו

המדריך השבועי

הירשמו לניוזלטר שלנו

הרשמו לניוזלטר שלנו לטיפים ועדכונים חמים!

Shopping Basket

התחברות