לכתוב תוכן עם AI – האם זה כדאי?

עם הקצב המהיר שה-AI גדל בו הוא מחליף הרבה בעלי מקצוע אחרים, ונותן לאנשים את האפשרות ליצור דברים חדשים בעצמם בלי שיהיה להם מיומנות בתחום. למשל כתיבת תוכן. כולנו שמענו על הצ’אט CHATGPT
ולי באופן אישי יצא לעבוד איתו והוא בהחלט לא רע. השאלה היא האם באמת כדאי לכתוב תוכן עם AI לעסק? בואו נדבר על זה!

תוכן לא מדויק

עם כמה שה- AI מתקדם בקצב מהיר. עדיין התוכן הוא לא 100%. יש שגיאות כתיב פה ושם ולפעמים יש שגיאות מבחינה תחבירית. ה- AI יכול לחסוך לכם בהמון זמן אבל אם אתם משתמשים בו או שיש לכם כוונה להשתמש בו אני כן ממליצה לעבור טוב על התוכן שהוא רושם ולבדוק שאין שם שגיאות. כי בתור בעל עסק לפרסם תוכן עם שגיאות בטקסט – זה לא נראה טוב בכלל!

נתונים כוזבים

אל תשכחו שהתוכן של ה- AI שואב המון מידע מהאינטרנט, כן גם מידע כוזב. כמה שה AI יכול להיות מדהים ולחסוך לנו בזמן ובכסף לבעלי מקצוע. אי אפשר לדעת בוודאות כמה המידע שהוא מציג לנו אמין. עכשיו להתחיל לחפש את המידע הזה באינטרנט ולאמת אותו ישרוף לנו המון זמן מה שה- AI אמור לחסוך לנו. אז במידה ואתם כותבים תוכן שהוא בתחום שלכם ואתם יכולים לאמת את הנתונים שלו הוא בהחלט יכול להקל עליכם ולחסוך לכם בזמן. הכי הרבה תעשו בו תיקונים פה ושם.

אבל אם אתם מבקשים מה AI לכתוב תוכן שהוא לא התחום שלכם ואין לכם התמקצעות בו אז הייתי אומרת לכם לחשוב פעמיים לפני שאתם משתמשים בתוכן הזה בלי לבדוק את העובדות.

סיכום – לכתוב תוכן עם AI – האם זה כדאי?

בעקבות כל הטעויות והבאגים שקיימים בו כרגע, לא הייתי ממליצה לכתוב תוכן עם AI בשלב זה. מה שכן אפשר לעשות כדי להשתמש בו נכון ולמנוע פאדיחות של תוכן זה לקבל כיוון לתוכן. תוכלו לשאול אותו על רעיונות לסרטונים ולפוסטים והוא יוכל לכוון אתכם ולהביא לכם רעיונות. לדעתי להשתמש בAI לקבלת רעיונות זאת בהחלט החלטה חכמה.

הוא חוסך לנו זמן בלהתחיל לעשות מחקרים, ולחפש באינטרנט ובמדיה החברתית רעיונות.
אז מה איתכם? אתם כבר התחלתם להשתמש ב-AI?

תוכלו למצוא אצלינו הרבה קורסים דיגיטליים גם בנושא ה-AI שיעזרו לכם בשיווק של העסק שלכם!
לכל הקורסים הדיגיטליים שלנו >>

תוכלו גם להתייעץ איתנו אנחנו נשמח לעזור במס’ – 058-788-1375

נשמח לשמוע מה דעתכם!

מעוניינים לקחת את העסק שלכם קדימה?

פוסטים אחרונים

עקבו אחרינו

המדריך השבועי

הירשמו לניוזלטר שלנו

הרשמו לניוזלטר שלנו לטיפים ועדכונים חמים!

Shopping Basket

התחברות