יצירת תוכן למדיה החברתית הכוללות תמונות וסרטונים כדי ליצור תדמית מרשימה שהופכת את העסק למותג שכולם מכירים! 

אתם בטח מכירים את בעלי העסקים האלה, שמעלים הרבה תוכן, הפיד שלהם נראה טוב וזאת לא בעיה בשבילם להשיג לקוחות חדשים בזכות השיווק שהם עושים במדיה החברתית.

אם אתם רוצים גם להפוך לבעלי העסקים שכובשים את המדיה החברתית, כולם מכירים אותם ויש ביקוש מטורף על השירות או המוצר שלהם, אתם חייבים לבסס את הנוכחות שלכם במדיה החברתית ולהתחיל ליצור תוכן! 

אז איך עושים את זה?

הנראות במדיה

קודם אנחנו דואגים לעבור על כל העמודים שכבר יש לכם במדיה החברתית, ובמידה ואין לכם עדיין אז אנחנו מקימים אותם ודואגים לעצב את העמוד שיראה, מקצועי, מרשים ושהמשפך בו מובן.

יצירת אסטרטגיה

לאחר מכן אנחנו יוצרים את האסטרטגיה של התוכן. אנחנו עושים מחקר על הלקוח הפוטנציאלי שלכם, מחליטים על אילו נושאים אנחנו רוצים להתמקד בחודשים הקרובים בהתאם למוצר/ שירות שאתם רוצים לקדם. 

צילום ועריכה

אחרי שיצרנו את האסטרטגיה של התוכן אנחנו מתחילים בשלב של הצילום והעריכה, אנחנו מגיעים אליכם לצלם את התוכן לעמודים במדיה החברתית שלכם, תמונות וסרטונים שיבנו לכם תדמית חזקה וימשכו את הלקוח הפוטנציאלי שלכם. כל תוכן שאנחנו מצלמים אנחנו דואגים לבצע עריכות של, צבעים, אפקטים וכתוביות.

“The best marketing doesn’t feel like marketing.”

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Optio, neque qui velit. Magni dolorum quidem ipsam eligendi, totam, facilis laudantium cum accusamus ullam voluptatibus commodi numquam, error, est. Ea, consequatur.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Optio, neque qui velit. Magni dolorum quidem ipsam eligendi, totam, facilis laudantium cum accusamus ullam voluptatibus commodi numquam, error, est. Ea, consequatur.

הרבה לקוחות שאלו אותנו את השאלות האלו לפני התהליך שהתחלנו ביצירת התוכן ושינוי התדמית שלהם במדיה החברתית:

השירות מתאים לכל מי שמרגיש שקוף במדיה החברתית. למי שרוצה שכולם יכירו את העסק שלו, שיגיעו אליו לידים רותחים כי הם כבר מכירים אותו בזכות התוכן שאנחנו יוצרים ורק רוצים לקנות את השירות או המוצר שלו.

יש לנו 3 חבילות –

  1. אנחנו נותנים לכם ליווי ומלמדים אתכם איך לעשות את יצירת התוכן, הצילום, העריכה וניהול המדיות החברתיות בעצמכם. 
  2. הצילום של התוכן עליכם, והעריכות וניהול המדיות החברתיות עלינו. 
  3. החבילה שכוללת הכל, אנחנו עושים את הצילומים, העריכות והניהול של המדיות החברתיות שלכם, וכל מה שאתם צריכים לעשות זה לראות איך התדמית שלכם מתחזקת והעסק שלכם הופך למותג במדיה החברתית!

אם אתם מעוניינים לקבל הצעת מחיר לאחת מהחבילות שלנו – צרו איתנו קשר!

בהחלט! כל חבילה נסגרת לטווח של 3 חודשים כי זה הזמן שאנחנו הכי ממליצים להשקיע בהתמדה כדי לבנות תדמית חזקה ולהתחיל לקבל פניות. 

לדוגמא, אם סגרתם איתנו למשל על החבילה שכוללת הכל וחודש לאחר מכן אתם רוצים להתחיל לצלם את התוכן בעצמכם ואתם צריכים רק את העריכה והניהול של המדיות זה בהחלט אפשרי! 

 

בגלל שמדובר בקידום אורגני במדיה החברתית ההמלצה שלנו היא 3 חודשים להשגת תוצאות. יש בעלי עסקים שרואים תוצאות כבר על החודש הראשון ויש כאלה שרואים אחרי 3 חודשים. זה תלוי בנישה, בקצב ההעלאה, ובכמה פלטפורמות מעלים ובחשיפה שהסרטונים מקבלים.

במידה ומדובר בעסק שמוכר מוצרים, יש אפשרות גם לשלוח לנו את המוצרים ואנחנו דואגים לכל הצילומים למדיה החברתית של המוצרים אצלינו! מהרגע שהמוצרים הגיעו אלינו תצפו לקבל את החומרים המוכנים כמה ימים לאחר מכן!

אנחנו מבינים שלא כל אחד מרגיש בנוח להיות מול מצלמה, למרות שאנחנו כן מאמינים שכל בעל עסק צריך לייצג את העסק שלו במדיה וליצור את החיבור עם הלקוחות הפוטנציאליים שלו. 

אם אתם מעוניינים, צרו איתנו קשר!

קבלו מאיתנו עוד פרטים והצעת מחיר שמותאמת לעסק שלכם! 

Shopping Basket

התחברות