מה חשוב לבדוק לפני שמעלים את האתר ללייב

אז אם אתם ממש כמה רגעים מלפרסם את האתר שלכם חשוב שתבדקו את את הדברים האלה באתר שלכם לפני שאתם מעלים אותו ללייב! אז מה חשוב לבדוק לפני שמעלים את האתר ללייב? בואו נדבר על זה!

לעבור על הטפסים באתר

חשוב שתעברו על כל הטפסים באתר ותראו שהם עובדים באופן תקין. שהטופס נשלח לכתובת האימייל שצוינה בטופס. אני גם הייתי ממליצה לנתב לעמוד תודה לצורך ניתור ההמרה ושיפור חווית המשתמש.

מה חשוב לבדוק לפני שמעלים את האתר ללייב

לבדוק את מהירות האתר

אחרי שסיימתם את הבנייה של האתר או שמישהו סיים לבנות לכם את האתר, חשוב לבדוק שהוא עולה מהר.
אם תפרסמו את האתר והוא יהיה ממש איתי זה יגרום לאחוזי נטישה גבוהים יותר ואתם תפסידו לקוחות פוטנציאליים. חשוב לבדוק שהאתר עולה מהר, שהדפדוף בו הוא מהיר. המלצה ממני זה לבדוק את האתר ממחשב שעדיין לא נכנסתם אליו או ממצב GUSET במחשב. בגלל שה- CASH לא שמור וככה אפשר לראות איך האתר עולה למישהו שנכנס פעם ראשונה לאתר.

ויש לכם אפשרות לבדוק את מהירות האתר שלכם גם באתרים לבדיקה כמו –
https://pagespeed.web.dev/?utm_source=psi&utm_medium=redirect&hl=iw

לעבור על פרטי ההתקשרות באתר

לא משנה כמה אתר מרשים בניתם. אם הפרטי ההתקשרות יהיו שגויים לא תקבלו שום פניות או שיחות בגלל זה. חשוב מאוד לעבוד על כל פרטי ההתקשרות באתר שמופיעים בעמוד יצירת הקשר או בפוטר ולבדוק שהם תקינים.

לסיום – מה חשוב לבדוק לפני שמעלים את האתר ללייב

שהאתר מוכן להעלות ללייב זה בהחלט מרגש. אבל שימו לב שלפני ההשקה הרשמית שלו הוא מוצג באופן תקין. תחשבו גם איזה מצב לא נעים זה שאתם מפרסמים את האתר והוא איטי, ממלא בבאגים או שיש בו שגיאות.
אם אתם לא בטוחים שהאתר שלכם מוכן להעלות ללייב אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר ואנחנו נשמח לעבור על האתר ולבדוק אותו, דברו איתנו – 058-788-1375

או השאירו פרטים באתר שלנו

נשמח לשמוע מה דעתכם!

מעוניינים לקחת את העסק שלכם קדימה?

פוסטים אחרונים

עקבו אחרינו

המדריך השבועי

הירשמו לניוזלטר שלנו

הרשמו לניוזלטר שלנו לטיפים ועדכונים חמים!

Shopping Basket

התחברות