5 דברים שהם חובה בחנות האינטרנטית שלכם!

אם יש לכם חנות אינטרנטית כדאי שתוודאו שהדברים האלה קיימים בה. אם אין לכם את הדברים האלה זה יכול לפגוע קשה במכירות שלכם בחנות. 5 דברים שהם חובה בחנות האינטרנטית שלכם!

ביקורות

אף אחד לא רוצה לקנות מוצר שאין עליו ביקורות, או הוכחות חברתיות שאנשים קנו את המוצר. לכן, חשוב מאוד לשלב באתר ביקורות או תמונות של לקוחות עם המוצר כדי להעלות את האמינות ולשפר את אחוזי ההמרה באתר.

טבלת מידות

לצערי גם נתקלתי בחנויות כאלה שלא מצויין טבלת מידות באתר. אתם צריכים להבין שגם ככה לאנשים קשה לקנות באונליין כי אין להם אפשרות למדוד את המוצר ולדעת שהוא מתאים לו. טבלת מידות זה חובה למוצרים שלכם. איך הלקוח יכול לדעת מה המידה שלו אם אין טבלה?

דברים שהם חובה בחנות האינטרנטית שלכם

מדיניות משלוח, החזרות וביטולים

שקונים אונליין אילו הפרטים שחשובים לכל לקוח. אנשים רוצים לדעת תוך כמה זמן הם יקבלו את המוצר.
הם גם ירצו לדעת אם יש אפשרות לבטל את הרכישה ולקבל החזר כספי ומה קורה במידה והם רוצים להחזיר את המוצר ואם בכלל אפשר. אם אין לכם את הדברים האלה באתר חשוב שתוסיפו בהקדם כי זה יכול לפגוע לכם דרסטית במכירות.

פרטי התקשרות

אף אחד לא רוצה לקנות מחנות אינטרנטית שאין פה פרטי התקשרות. אנשים רוצים לדעת שיש להם עם מי לדבר במידת הצורך. טלפון, וואטסאפ או אימייל חייב להיות קיים באתר שלכם.

הצגת המדיה החברתית באתר

עם הזמן הכוח של המדיה החברתית גדל. המדיה החברתית זו דרך מעולה לבנות אמון עם הלקוחות. אם לעסק אין מדיה חברתית זה דגל אדום. לכן תמיד חשוב לקשר את המדיה החברתית שלכם לאתר שאנשים יוכלו להיכנס ולראות יותר מידע עליכם, על העסק ועל הלקוחות.

לסיכום – 5 דברים שהם חובה בחנות האינטרנטית שלכם!

לבנות חנות אינטרנטית זה בהחלט החלק הקל. החלק היותר מאתגר זה להפעיל את החנות ולדאוג שהמכירות נכנסות כל הזמן (גם שלא מריצים ממומן!) אם יש לכם חנות ואתם מרגישים תקועים אנחנו נשמח לעזור לכם!

צרו איתנו קשר – 058-788-1375

או השאירו לנו פרטים באתר – להשארת פרטים באתר

נשמח לשמוע מה דעתכם!

מעוניינים לקחת את העסק שלכם קדימה?

פוסטים אחרונים

עקבו אחרינו

המדריך השבועי

הירשמו לניוזלטר שלנו

הרשמו לניוזלטר שלנו לטיפים ועדכונים חמים!

Shopping Basket

התחברות