בניית אתר

בניית אתר

בניית אתר לעסק זה MUST בימים של היום. במיוחד שהטכנולוגיה גדלה בכל יום והכל עובר לדיגיטל העסק שלכם חייב להיות קיים באינטרנט. 

אילו הדרכים שתוכלו ליצור את הנוכחות שלכם בדיגיטל

לא בטוחים במה לבחור? נשמח לעזור לכם! 

הדרך הטובה להציג שירות/מוצר ולאסוף לידים

בניית דף נחיתה

כמו השם שלו מדובר בדף יחיד שהגולש מופנה אליו או מגיע אליו באמצעות מנועי החיפוש. השימוש העיקרי לדף נחיתה הוא לאסיפת לידים לשירות או מוצר שאתם מוכרים. הדף מכיל בתוכו בדרך כלל את המידע על השירות/ מוצר, הנעה לפעולה וטופס להשארת פרטים. כמובן שהדף נחיתה יכול לשמש גם ככרטיס ביקור דיגיטלי, דף להצגת תיק עבודות וכו'.. אבל רוב העסקים משתמשים בדפי הנחיתה בקמפיינים ממומנים במדיה החברתית או במנועי החיפוש לצורך אסיפת לידים.

בניית דף נחיתה
בניית אתר תדמית

המקום שלך באינטרנט

בניית אתר תדמית

אתר תדמית בהחלט מומלץ לכל עסק. זה הדרך שלך להציג את העסק שלך באינטרנט. מי אתה ואיזה שירותים או מוצרים העסק שלך נותן. וכמובן אחד הדרכים הטובות ביותר לגרום לאנשים שמגיעים לאתר שלך להפוך ללקוחות שלך. אתר התדמית זה האופציה זה ההזדמנות שלך למכור את השירות או המוצר שלך ללקוחות פוטנציאליים.

הגיעו ליותר לקוחות ומכרו יותר!

בניית חנות אינטרנטית

ביצירת חנות אינטרנטית תוכל להציג את המוצרים שלך ולהנגיש אותם ליותר אנשים. כתוצאה מכך החשיפות למוצרים שלך יעלו ובעקבות כך גם המכירות. החנות הווירטואלית דומה מאוד לחנות רגילה. ההבדל היחיד זה בהוצאות העסק. בחנות וירטואלית אתם חוסכים הרבה יותר מאשר בחנות רגילה שאתם משלמים שכירות כל חודש. 

בניית חנות וירטואלית

עשו מהידע כסף!

בניית אתר לקורסים אונליין

בניית אתר קורסים אונליין הדרך למכור את הידע שלך באינטרנט. האתר מכיל בתוכו את התשתית הרגילה של האתר התדמית עם מערכת קורסים נוחה וקלה לכל משתמש. תוכלו להגיע לקהל היעד שלכם ולמכור קורסים עם שיעורי אונליין שאתם יצרתם בלחיצת כפתור.

הצגת המוצרים שלך באינטרנט

אתר קטלוג

בניית אתר קטלוג עונה על הצורך להציג את המוצרים שיש לכם בחנות אך ללא ביצוע המכירות דרך האתר. כלומר זה נותן לכם את האפשרות להציג את המוצרים שלכם להתרשמות ולנתינת מידע רלוונטי ללקוחות פוטנציאליים. 

בניית אתר קטלוג