בונה אתרים פרילנסר

בונה אתרים פרילנסר

בחירת בונה אתרים פרילנסרים – הבחירה הכי טובה שתוכלו לעשות בפוסט נסביר לכם למה!

סביר להניח שפרילנסרים ישקיעו באתר שלכם יותר מאשר חברה לבניית אתרים וגם יקחו לכם פחות כסף מחברות גדולות של בניית אתרים. בטח אתם שואלים למה אז בואו ואסביר לכם…

בונה אתרים פרילנסר יקח לכם פחות כסף

שאתם הולכים לחברות גדולות של בניית אתרים. אל תשכחו שהם מוסיפים לתשלום שהוא נטו על העבודה של בניית האתר גם את התשלום של השכירות של המשרד, התשלום על העובדים שלהם ועוד כל מיני הוצאות לעסק שגורמות להם לתת מחירים בומבסטים לאתרים שבפועל הזמן ותשלום העבודה שלהם לא אמור להיות כזה יקר!

לכן אם בחרתם ללכת לפרילנסר, סביר להניח שהמחיר שהוא יתן לכם יהיה יותר זול ואתם עדיין תקבלו אתר איכותי במחיר שבאמת משקף את העבודה!

האם בונה אתרים פרילנסר ישקיע באתר שלכם יותר מחברה גדולה?

אל תשכחו שבחברה גדולה כולם עובדים שם כשכירים, באים מחתימים כרטיס עושים את השעות והולכים.
אם הם עושים טעויות זה פחות קריטי להם, ואיפה שהוא פחות אכפת להם. כמובן שהם יכולים לקבל על הראש מהבוס שלהם. אבל הם לא יקחו את העבודה ברצינות כמו שבונה אתרים פרילנסר יקח. ובטח אתם שואלים למה…

שמדובר בבונה אתרים פרילנסר השם שלו עומד לפני העבודה שלו. זאת אומרת שאם הוא עושה טעות, עבודה לא טובה או לא איכותית הוא יודע שהשם שלו יפגע באופן אישי! לכן הוא יהיה יותר זהיר ויתן לכם שירות ועבודה איכותית כמה שיוכל. כל פרילנסר עושה מאמצים רבים שהשם שלו יהיה נקי ועוד לקוחות חדשים יבואו אליו. כאן הוא לא ממשיך לקבל עבודה או כסף אם הוא עושה טעויות זה יכול לפגוע בו דרסטית – לכן יהיה לו הרבה יותר אכפת!

אנחנו לא עושים הכללה. יכול להיות שיש חברות לבניית אתרים שבאמת העובדים שם ברמה ואכפת להם מהעבודה שלהם. אבל אתם יכולים להסכים איתו שלבנאדם יותר אכפת מהעבודה שלו שהשם הפרטי שלו עומד לפניו?

התקשורת של העבודה ישירה עם בונה האתר –

שאתם בוחרים בונה אתרים פרילנסר, התקשורת של העבודה היא ישירות מולו. לעומת חברות גדולות ששם כל פעם שאתם רוצים להגיד משהו או להעביר הערות מעבירים אתכם, למזכירות, לעוזרים ואתם רק צריכים להיות בתקווה שבכלל יעבירו לבונה האתרים את ההערות שהעברתם להם.

איך תדעו לבחור בונה אתרים פרילנסר טוב?

אז נכון בונה אתרים פרילנסר זה בהחלט בחירה חכמה. אבל לצערינו יש הרבה אנשים בשוק שמתיימרים להיות בונה אתרים שבפועל אין להם שום ידע או ניסיון. אז איך תוכלו להימנע מנוכלים ולמצוא את המקצוענים?

אילו הם הדברים שאתם צריכים לבדוק אצל כל בעל מקצוע/ חברה שאתם מעוניינים לעבוד איתם –

  1. יש להם אתר – אם אתם נתקלים בבונה אתרים או חברה לבניית אתרים שאין להם אתר משלהם זה כבר נורה אדומה. כדאי לכם להתרחק.
  2. תיק עבודות – תיק העבודות זוהי הוכחה לכל יוצר דיגיטלי שהוא באמת יצר עבודות כאילו בעבר. בתיק עבודות אתם יכולים לבדוק את רמת האיכות של העבודות שלו, וכמובן אם הם לטעמכם.
  3. ביקורות – היום כל עסק שרוצה להצליח חייב ביקורות. ברגע שיש לעסק ביקורת. אתם יכולים לראות אנשים שגם רכשו את השירותים מבעל המקצוע וממליצים עליו. דבר המראה שבעל העסק אמין, מקצועי ואפילו יוצאים ממנו לקוחות שבאמת מרוצים מהעבודה שלו. אז אם אין ביקורות לבעל המקצוע או לחברה שאתם מעוניינים לפנות אליהם – ברחו.
  4. תמונה של בעל העסק – יש אנשים שמתיימרים להיות בוני אתרים. הם בדרך כלל לא יחשפו את עצמם במדיה החברתית או באתר שלהם. הם לא ירצו שיצליחו לתפוס או למצוא אותם. בעל מקצוע שבאמת עושה עבודה טובה ועומד מאחורי העסק שלו לא יפחד לפרסם את הפנים שלו באתר או במדיה החברתית. אין לו ממה לפחד. לכן אם ראיתם תמונות של בעל המקצוע או הצוות. האמינות עולה וכדאי לכם לבחור בעסק שכן מציג את מי שעומד מאחוריו.

מחפשים בוני אתרים פרילנסרים לבניית אתר? נשמח לעבוד איתכם!

אנחנו שני פרילנסרים שעובדים יחד – מעצבת ומתכנת.
ואנחנו דואגים לתת לכם את כל המעטפת שאתם צריכים בבניית האתר שלכם!
תיק העבודות שלנו – בלחיצה כאן
הביקורות בעמוד הבית שלנו – בלחיצה כאן
תוכלו לראות מי אנחנו ולקרוא עוד עלינו – בלחיצה כאן

צרו איתנו קשר – 058-788-1375 או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

נשמח לשמוע מה דעתכם!

מעוניינים לקחת את העסק שלכם קדימה?

פוסטים אחרונים

עקבו אחרינו

המדריך השבועי

הירשמו לניוזלטר שלנו

הרשמו לניוזלטר שלנו לטיפים ועדכונים חמים!

Shopping Basket

התחברות