בונה אתרים וורדפרס

בונה אתרים וורדפרס

בונה אתרים וורדפרס – זה תחום שיש לו הרבה ביקוש וגם הרבה בעלי מקצוע שעוסקים בזה.

אבל איך תוכלו לבחור בונה אתרים וורדפרס מכל המבחר הגדול שיש? שתדעו שהוא יעשה את העבודה כמו שצריך ושהכסף לא ילך לכם סתם לפח? בפוסט ניתן לכם את כל התשובות!

אילו הם הדברים שאתם צריכים לבדוק אצל כל בונה אתרים בוורדפרס שאתם מעוניינים לעבוד איתם –

יש להם אתר –

אם אתם נתקלים בבונה אתרים או חברה לבניית אתרים שאין להם אתר משלהם זה כבר נורה אדומה. זה הגיוני שלבונה אתרים יהיה אתר משלו. אתר שמסביר על השירותים שלו, מציג את העבודות שלו ובמידה ויש מפרסם את הביקורות עליו. אז אם נתקלתם בבונה אתרים שאין לו אתר (זה אפילו מצחיק להגיד את זה) כדאי לכם להתרחק.

תיק עבודות –

תיק העבודות זוהי הוכחה לכל יוצר דיגיטלי שהוא באמת יצר עבודות כאילו בעבר. בתיק עבודות אתם יכולים לבדוק את רמת האיכות של העבודות שלו, וכמובן אם הם לטעמכם.

תוכלו לראות את התיק עבודות שלנו – לחצו כאן

ביקורות –

היום כל עסק שרוצה להצליח חייב ביקורות. ברגע שיש לעסק ביקורת. אתם יכולים לראות אנשים שגם רכשו את השירותים מבעל המקצוע וממליצים עליו. דבר המראה שבעל העסק אמין, מקצועי ואפילו יוצאים ממנו לקוחות שבאמת מרוצים מהעבודה שלו. אז אם אין ביקורות לבעל המקצוע או לחברה שאתם מעוניינים לפנות אליהם – ברחו.

תוכלו לקרוא את הביקורות עלינו בעמוד הבית – לחצו כאן

תמונה של בונה אתרים וורדפרס –

יש אנשים שמתיימרים להיות בוני אתרים. הם בדרך כלל לא יחשפו את עצמם במדיה החברתית או באתר שלהם כי הם לא ירצו שיצליחו לתפוס או למצוא אותם. בעל מקצוע שבאמת עושה עבודה טובה ועומד מאחורי העסק שלו לא יפחד לפרסם את הפנים שלו באתר או במדיה החברתית כי אין לו ממה לפחד. לכן אם ראיתם תמונות של בעל המקצוע או הצוות זה בהחלט מעלה את האמינות וכדאי לכם לבחור בעסק שכן מציג את מי שעומד מאחוריו.

תוכלו לקרוא אודות עלינו ולראות מי אנחנו בעמוד הסיפור שלנו – לחצו כאן

פרטי התקשרות –

בונה אתרים שלא מרמה אנשים ידאג לשים מספר טלפון או אימייל כדי שלקוחות חדשים או לקוחות קימיים יוכלו ליצור איתו קשר. אם נתקלתם באתר או דף פייסבוק שאתם רק משאירים פרטים אבל אין לכם שום אפשרות ליצור קשר בצורה אחרת ממליצה לכם להתרחק.

במידה ואתם מעוניינים שנבנה איתכם אתר אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר 🙂
כל הפרטים נמצאים בעמוד יצירת קשר – לחצו כאן

מקווים שיכולנו לעזור לכם לבחור נכון – בונה אתרים וורדפרס

ובמידה ותרצו אנחנו נשמח לבנות עבורכם אתר בוורדפרס
אם יש לכם עוד שאלות בנושא נשמח לעזור לכם 
058-788-1375

נשמח לשמוע מה דעתכם!

מעוניינים לקחת את העסק שלכם קדימה?

פוסטים אחרונים

עקבו אחרינו

המדריך השבועי

הירשמו לניוזלטר שלנו

הרשמו לניוזלטר שלנו לטיפים ועדכונים חמים!

Shopping Basket

התחברות