אינסטגרם עסקי – כל מה שחשוב לדעת

אז אינסטגרם הוסיפו את האופציה להגדיר חשבון כעסקי. מהניסיון האישי שלי כמשווקת להגדיר את האינסטגרם כפרופיל עסקי זה פחות טוב. בפוסט הזה אסביר למה.

החשיפה נפגעת – אינסטגרם עסקי

כן. כמה שזה נשמע מפתה. אל תשכחו שבסופו של דבר אינסטגרם זאת פלטפורמה חברתית. היא יודעת שמה שהכי משאיר את הלקוחות שלה בפלטפורמה זה תוכן של אנשים ולא תוכן של עסקים. לכן היא תיתן עדיפות לתוכן שמגיע מפרופיל של יוצר או פרופיל אישי מאשר פרופיל עסקי. אז לפני שאתם קופצים להחליף לפרופיל עסקי באינסטגרם ממליצה לכם לחשוב על זה מחדש.

אינסטגרם עסקי

אי אפשר להשתמש בכל הסאונדים

בפרופיל עסקי יש הגבלה בסאונדים שאפשר להשתמש בהם. מכיוון שעסקים משתמשים בסאונדים למטרה מסחרית יש סאונדים שהם לא ניתנים לשימוש וזה חבל. למה זה חבל? כי יש סאונדים שעוזרים לנו לקבל הרבה יותר חשיפה בתוכן שאנחנו יוצרים, אם זה שירים טרנדיים וכו’ אבל אין אפשרות להשתמש בהם. זה בהחלט חסרון גדול למשתמש עסקי באינסטגרם.

תיוג מוצרים בפוסטים, יתרון או חסרון?

אינסטגרם יצרו פיצ’ר ממש טוב שנותן לבעלי עסקים לתייג את המוצר שלהם בפוסטים. רק חבל שברגע שמתייגים מוצר בפוסט החשיפה של הפוסט יורדת. מרגיש כאילו הם כן מפתחים פיצ’רים לעסקים אבל מצד שני לא נותנים להם חשיפה גדולה. כי כפי שהזכרתי למעלה אינסטגרם זו פלטפורמה חברתית ויש להם העדפה לקדם תוכן של אנשים פרטיים.

לסיכום – אינסטגרם עסקי

אז לפני שאתם קופצים להחליף את הפרופיל שלכם לעסקי. הייתי ממליצה לכם לחשוב על זה פעמיים. לדעתי ההגדרה הכי מקדמת שיש כיום באינסטגרם זה אינסטגרם של יוצר. בפרופיל יוצר עדיין יש לכם אפשרות להשתמש בכל סאונד שאתם רוצים, החשיפה לא נפגעת וכל הסטטסטיקות והנתונים על התוכן שלכם מוצגים לכם מה שבפרופיל אישי אין. לכן אם רציתם לפתוח את הפיצ’רים של העסקי, אני אומרת לכם לכו על הפיצ’רים של היוצר זה הכי משתלם כיום להיות בהגדרה הזו בפרופיל.

אם יש לכם עסק ואתם רוצים למתג את העסק שלכם באינסטגרם ולא יודעים איך, דברו איתנו: 058-788-1375

יש לנו גם קורסים דיגיטליים שתוכלי ללמוד בעזרתם לבד איך לשווק את העסק באינסטגרם ובכלל איך לשווק את העסק בעולם הדיגיטלי – לכל הקורסים הדיגיטליים שלנו >>

נשמח לשמוע מה דעתכם!

מעוניינים לקחת את העסק שלכם קדימה?

פוסטים אחרונים

עקבו אחרינו

המדריך השבועי

הירשמו לניוזלטר שלנו

הרשמו לניוזלטר שלנו לטיפים ועדכונים חמים!

Shopping Basket

התחברות