איך לקדם את האתר בחינם?

איך לקדם את האתר בחינם

יש לכם אתר? יופי! יש לנו טיפים בשבילכם שיעזרו לכם לקדם את האתר שלכם, להגדיל את החשיפה ולהגיע ללקוחות חדשים. ואתם? לא צריכים להוציא שקל!
אז איך תוכלו לקדם את האתר שלכם בחינם?

קידום אורגני

ידעתם שאתם יכולים לעשות קידום אורגני לבד? יש לכם את האתר של YOAST שנותן לכם מדריכים מלאים על איך לשפר את הקידום האורגני של האתר ולעלות את תוצאות החיפוש שלו בגוגל!

נכון זה זמן שאתם צריכים להקדיש, אבל כך גם תוכלו להרחיב את הידע שלכם בנושא וגם לקדם את האתר שלכם.

פרסום האתר על ידי הלקוחות שלכם

זה פעולה שכל עסק כמעט עושה בימינו. במידה ואתם מוכרים מוצר אתם יכולים לצרף למשלוח של המוצר כרטיס ובו רשום “נשמח אם תוכלו לעלות תמונה לפיד או לסטורי ולתייג אותנו ותוכלו לקבל 10% הנחה על הקניה הבאה!” משהו בנוסח הזה. מה שיקרה כתוצאה מכך –
אנשים אוהבים הנחות וכמובן שירצו לקבל הנחה על הקניות הבאות שלהם. אז הם יצלמו את המוצר שלכם יעלו לסטורי שלהם ויתייגו אותך. פעולה זו תחשוף אתכם לכל העוקבים שלהם.

תחשבו לדוגמא 20 לקוחות הזמינו מכם מוצר. 10 מהם צילמו והעלו לפיד או לסטורי. ולכל אחד מהם יש עוקבים בטווח של 1000-1000 עוקבים. אתם חושפים את המוצר שלכם לעשרות אלפי אנשים בלי שאתם הוצאתם על זה שקל!

גם עשיתם מכירות וגם הלקוח שקנה מכם עשה לכם את הפרסום! שווה לא?!

הגרלה שווה של השירות שלכם

אם אין לכם מוצר פיזי או דיגיטלי. אתם יכולים ליצור תמונה בפייד או סטורי ולרשום שכל מי שמשתף את התמונה או את הסטורי יכנס להגרלה של טיפול ספא מפנק בשווי של 600 ש”ח!(לדוגמא). כמו שאנשים אוהבים הנחות אנשים גם אוהבים דברים בחינם. ההגרלה הזאת יכולה להקפיץ לכם את החשיפה באופן דרסטי! הרבה אנשים ישתפו את הפוסט. הפוסט יוצג לעוקבים ולחברים שלהם ושוב אתם תרוויחו פרסום מטורף וגם פה לא הוצאתם שקל!

יצירת נוכחות במדיה החברתית

פעולה זאת נקראת “משפך”. שאנחנו יוצרים דפים במדיה החברתית, מפרסמים שם תוכן כדי להביא אנשים לאתר שלנו, וכמובן שהמטרה העיקרית זה שהם יבצעו המרה של רכישת השירות/מוצר שלנו. המשפך הולך בסדר הזה –

  1. מגיעים ללקוחות חדשים עם התוכן שיצרנו – חשיפה.
  2. אם התוכן מעניין אותם הם עוקבים אחרינו במדיה החברתית – עוקבים.
  3. ברגע שהם הפכו לעוקבים שלנו מתחילה להיווצר המערכת יחסים שלנו איתם ונוצרת – אמינות (כמובן שגם תלוי בתוכן שאנחנו מפרסמים).
  4. שיש אמינות העוקבים שלכם סומכים עליהם ורוב הסיכויים שירכשו גם מוצרים שתמליצו עליהם וכאן נוצרת – ההמרה.

לכן זה ממש חשוב להשקיע בפרסום במדיה החברתית. גם כאן אתם לא צריכים להשקיע שקל. נכון זה דורש זמן להכין את התוכן, לפרסם ולנהל את המדיה החברתית שלכם. רוצים לפרוץ עם העסק שלכם? תאמינו לי שזה שווה את זה!

פרסום בקבוצות וואטאספ, פייסבוק וטלגרם

אם אתם נמצאים בקבוצות שהפרסום בהם מותר. תוכלו לשתף את האתר שלכם בקבוצות. פעולה זו תגדיל את החשיפה ותיצור התעניינות וכן גם תקדם את האתר שלכם. וכל מה שעשיתם זה ללחוץ על “שלח”.

מקווה שהטיפים עזרו לכם ונתנו לכם רעיונות הקשורות לנושא – איך לקדם את האתר בחינם
במידה ואתם צריכים עזרה וייעוץ נשמח לעזור לכם – צרו איתנו קשר!

נשמח לשמוע מה דעתכם!

מעוניינים לקחת את העסק שלכם קדימה?

פוסטים אחרונים

עקבו אחרינו

המדריך השבועי

הירשמו לניוזלטר שלנו

הרשמו לניוזלטר שלנו לטיפים ועדכונים חמים!

Shopping Basket

התחברות