איך לקבל יותר צפיות בסטורי?

הסטורי זה כלי מכירתי חזק מאוד שיודעים איך להשתמש בו נכון.
אינסטגרם לא נותן לכל משתמש חשיפה גדולה בסטורי. רק אם הסטורי שלכם באמת מעניין הוא דואג לחשוף אתכם בין הראשונים בפיד של העוקבים שלכם. איך לקבל יותר צפיות בסטורי? בואו נדבר על זה!

אותנטיות זה שם המשחק

אנשים אוהבים אותנטיות. ברגע שאנחנו חושפים את עצמינו יותר בסטורי, רגשות, מחשבות וחוויות אנשים יותר מתחברים אלינו והסטורי שלנו נהיה יותר מעניין. אנשים אוהבים לראות חיים של אנשים אחרים. זה למה למשל סדרת הריאליטי האח הגדול הולכת ממש טוב, כי אנשים נהנים לראות איך אנשים אחרים חיים.

אז איך אנחנו יכולים להשתמש בזה כדי להעלות את הצפיות בסטורי ולהפוך אותו ליותר מעניין?

חשוב לשתף גם דברים שהם מעבר לסטוריים מכירתיים על השירותים או המוצרים שלנו.
כמו השגרת בוקר שלנו, מאחורי הקלעים של העסק שלנו, פגישות עם לקוחות, מחשבות או רגשות שיש לנו על משהו מסויים.

אל תהיו רשמיים מידי

ההמלצה שלי זה לדבר בסטורי לעוקבים שלכם כאילו הם החברים הכי טובים שלכם. אל תיהיו רשמיים מידי בפתיחה של הסרטונים שאתם מצלמים לשם. תמיד תדברו בצורה אותנטית כאילו אתם מדברים לחבר הכי טוב שלכם!

איך לקבל יותר צפיות בסטורי

תשאלו את עצמכם את השאלה הבאה – “האם הסטורי הזה היה מעניין אותי?”

זאת שאלה שאני ממליצה לכל בעל עסק לשאול גם שמעלים פוסט או רילס. השאלה הזאת עוזרת לכוון אותנו ברמת העניין והרלוונטיות של התוכן שאנחנו יוצרים. אז אותו דבר לגבי הסטורי. האם הסטורי הזה היה מעניין אתכם אם מישהו אחר היה מעלה אותו? אם לא סימן שאתם לא צריכים להעלות אותו.

אל תמכרו יותר מידי בסטורי

קורה לי באופן אישי שאני עוקבת אחרי בעלות עסקים שרוב הסטורי שלהם על בסיס יומיומי זה גרפיקות מקאנבה. הן רושמות עם השירותים או על המוצרים שלהם חשוב שתבינו, זה משעמם.

אפילו אני לא טורחת לקרוא את זה וגוללת ישר לסטורי הבא.

כדי שהסטורי שלכם יקבל עוד צפיות ויהיה יותר מעניין אתם צריכים כמה שפחות להשתמש בגרפיקות מקאנבה וכמה שיותר להראות את עצמכם או לצלם תמונה של מקום שאתם נמצאים בו ולרשום את דעתכם האישית.

מה שבטוח גרפיקות בקאנבה זה פשוט לא מעניין.

לסיכום – איך לקבל יותר צפיות בסטורי

מקווה שכל הטיפים שציינתי כאן יעזרו לכם. במידה ואתם עדיין לא מצליחים להעלות את הצפיות בסטורי שלכם דברו איתנו – 058-788-1375 או השאירו לנו פרטים בלחיצה כאן

נשמח לשמוע מה דעתכם!

מעוניינים לקחת את העסק שלכם קדימה?

פוסטים אחרונים

עקבו אחרינו

המדריך השבועי

הירשמו לניוזלטר שלנו

הרשמו לניוזלטר שלנו לטיפים ועדכונים חמים!

Shopping Basket

התחברות