איך לצלם סרטון לטיקטוק

הטיקטוק זו פלטפורמה שהולכת וגדלה עם הזמן. אנשים מעבירים שם הרבה זמן לצפייה בתוכן וזה בדיוק המקום בו בעלי עסק יכולים למצוא לקוחות חדשים לעסק שלהם. אבל כולנו יודעים שלעלות סתם סרטון לא תמיד יתפוס או יגיע להרבה אנשים וצריך לדעת איך לצלם סרטון לטיקטוק כדי להגיע להרבה אנשים ולתפוס את קהל היעד שלנו.

איכות הצילום

כמו כל פלטפורמה אחרת, טיקטוק אוהבת איכות. הצילום צריך להיות מואר באיכות יחסית גבוהה ושהצילום לא יראה מפוקסל מידי. אחד הדברים שהרבה אנשים לא עושים לפני שהם מתחילים לצלם עם הטלפון שלהם זה – לנקות את העדשה. רק ניקוי העדשה יכולה לעלות את רמת האיכות של הצילום שלכם, לכן שימו לב שאתם מנקים אותה לפני.

והמלצה שלי – אם אתם הולכים ליצור הרבה תוכן אין ספק שהטלפון הכי טוב לצלם איתו זה אייפון אז שווה להשקיע בזה. כמובן לא חייב את האייפון הכי חדש גם אייפון 11 או 12 עושים עבודה מעולה 🙂

התמקדות בנושא

שאתם מכינים סרטון שאתם מדברים בו שימו לב שאתם ממוקדים לנושא אחד בסרטון ולא מתפזרים יותר מידי.
אנשים ממשיכים לראות סרטון מסויים כי הם מצפים לתשובה שלכם על אותו נושא שהצגתם, אם תתחילו לפרט יותר מידי ולהגיע לנושאים אחרים אנשים ינטשו את הסרטון שלכם.

טון הדיבור

שטיקטוק רק התחיל להיות ויראלי בהתחלה חשבו שצריך לדבר מהר ולהרים את הקול כדי שהסרטון יתפוס – אז זה ממש ממש לא נכון. הסרטון שלכם יכול להגיע להרבה צפיות ואנשים יכולים להתחבר אליכם גם אם לא תצעקו עליהם בסרטון.

נגיעה ברגש

סרטונים שבאמת תופסים את קהל היעד ומגיעים להרבה צפיות זה סרטונים שנוגעים ברגש מסויים. הרגש יכול להיות חיובי או שלילי. אז לפני שאתם מצלמים סרטון מסויים תחשבו איזה רגש זה יעורר אצל הצופים שלכם? אצל קהל היעד שלכם? ואם זה יגע להם ברגש בכלל אם לא אז סביר להניח שהסרטון לא יגיע להרבה צפיות.

בידור וערך

אל תשכחו שרוב האנשים נכנסים לטיקטוק כדי להעביר את הזמן או לנקות את הראש מכל יום העבודה שעבר עליהם והם מחפשים קצת בידור והסחת דעת. לכן שימו לב שהתוכן שלכם לא משעמם מידי.

איך עושים סרטון שהוא לא משעמם מידי ותופס עניין אצל הצופים שלכם?

כתוביות בסרטון זה חובה

הרבה אנשים צופים בסרטונים בלי סאונד ואם לא הוספתם כתוביות יש מצב גדול שהפסדתם כמות גדולה של צופים ולכן לא תגיעו להרבה אנשים כפי שציפיתם. לכן תמיד חשוב להוסיף כתוביות לסרטונים כדי לתפוס את כולם!

לדבר ישר ולעניין

כפי שאמרתי אל תלכו יותר מידי סחור וסחור סביב נושא מסויים. שימו לב שאתם מדברים על הנושא באופן ישיר ולעניין בלי לגלוש לנושאים אחרים על הדרך.

החלפת אלמנטים בסרטון

הוכח שאנשים תופסים יותר עניין בסרטונים שהאלמנטים מתחלים ויש בהם יותר תנועה. לכן תוכלו לצלם סרטונים ולפעמים לשנות את הרקע מאחוריכם או את הבגדים שאתם לובשים. אפשר גם לשחק עם הצבעים של הכתוביות. כל הדברים האלה עוזרים להוסיף יותר עניין לסרטון שלכם 🙂

אורך הסרטון

בגלל שכל המדיה נהיית יותר מהירה ובעקבות כך גם הצריכה שלו. אנשים לא מרבים להישאר על סרטונים ארוכים מידי. לכן חשוב שהסרטון שלכם יהיה בטווח של בין 10 שניות עד גג דקה וגם דקה זה הרבה זמן בימינו.
אבל אם התוכן שאתם מעבירים בסרטון מעניין ואתם נצמדים לנקודות שרשמתי אין סיבה שהצופים לא ישארו את הדקה הזאת.

לסיכום – איך לצלם סרטון טיקטוק

אם אתם מקפידים לעשות את כל הדברים האלה אין סיבה שהסרטון שלכם לא יהיה ויראלי ויגיע להרבה אנשים.
נכון זה הרבה חשיבה והשקעה של זמן בצילום והעריכה אבל זה משתלם בסופו של דבר, כי בזכות הסרטון הזה אתם יכולים להשיג לקוחות חדשים ועוקבים שמעוניינים בתוכן שלכם!

ואם אתם לא בטוחים עדיין איך להתחיל אתם מוזמנים לקנות את הקורס טיקטוק שלי. הוא ממוקד ולא ידרוש מכם להשקיע הרבה שעות צפייה רק כדי להתחיל להכין את הסרטונים. לעוד פרטים ורכישת קורס הטיקטוקלחצו כאן

ולליווי אישי ליצירת סרטונים טיקטוק אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר –058-788-1375
או להשאיר פרטים בדף יצירת הקשר – לחצו כאן

נשמח לשמוע מה דעתכם!

מעוניינים לקחת את העסק שלכם קדימה?

פוסטים אחרונים

עקבו אחרינו

המדריך השבועי

הירשמו לניוזלטר שלנו

הרשמו לניוזלטר שלנו לטיפים ועדכונים חמים!

Shopping Basket

התחברות

רוצים לקבל יותר צפיות ומעורבות בטיקטוק שלכם?

קורם טיקטוק ממוקד ומקיף שיתן לכם את כל הידע הפרקטי שאתם צריכים כדי להשיג חשיפה ולהביא לקוחות מהטיקטוק!