איך למכור יותר מהחנות האינטרנטית

איך למכור יותר מהחנות האינטרנטית

אם המכירות בחנות האינטרנטית שלכם יחסית חלשות, אלו הן הטיפים שיעזרו לכם למכור יותר!
אז איך למכור יותר מהחנות האינטרנטית שלכם? בואו נדבר על זה!

לחשוף את החנות לכמה שיותר אנשים

זה שבניתם חנות אינטרנטית זה מעולה. עכשיו מגיע החלק היותר מאתגר להביא אליה תנועה ולקבל ממנה מכירות. המטרה שלכם בתור בעלי חנות אינטרנטית זה לחשוף את החנות שלכם לכמה שיותר אנשים. בקידום אורגני ובקידום ממומן מאוד חשוב להשקיע בשניהם. המכירות לא יגיעו אם אף אחד לא יודע שהחנות שלכם קיימת.

איך למכור יותר

להשקיע בנראות של החנות

לצערי יש אנשים שחושבים רק על הכסף שהם ירוויחו מהחנות. בהתאם לכך גם החנות שלהם נראית באינטרנטית – לא מקצועית ומוזנחת עם באגים. אם החנות שלכם לא נראית טוב או במקרה יותר גרוע יש לכם באגים. אל תצפו שאנשים יקנו מהחנות שלכם. לקנות באינטרנט זה פעולה שגם ככה מרתיעה המון אנשים. אז אם החנות שלכם לא נראית טוב ולא תקינה בתפעול שלה ובגדול לא משדרת אמינות אתם תפסידו המון מכירות!

להציג הוכחות חברתיות של רכישות בחנות

במיוחד אם אתם עסק חדש ולא מכירים אתכם עדיין זה הופך אנשים להיות יותר חשדניים כלפי החנות שלכם. אנחנו רוצים להוריד להם את רמת החשדנות וליצור אמון אצלם. ואיך עושים את זה? אנחנו מציגים הוכחות חברתיות של אנשים שכן קנו את המוצרים שלנו. זה יכול להיות ביקורות כתובות, תמונות או סרטונים. העדפה היא יותר לתמונות וסרטונים כי ביקורות כתובות אנשים יודעים שאפשר לזייף וזה כבר פחות אמין ממה שהיה פעם.

לסיכום – איך למכור יותר מהחנות האינטרנטית

פתיחת חנות אינטרנטית יכולה להיות מרגשת מאוד שמציפה אותנו בדופמין. אבל אם החנות לא בנויה כמו שצריך, לא נראית טוב, לא משדרת אמון והכי חשוב אתם לא דואגים לחשוף אותה ולהביא אליה תנועה. אל תצפו שאנשים יקנו מהחנות האינטרנטית שלכם!

אם אתם רוצים ללמוד איך למכור יותר מהחנות האינטרנטית שלכם, יש לנו הרבה קורסים דיגיטליים על שיווק דיגיטלי שיעזרו לכם להגדיל את המכירות בחנות האינטרנטית שלכם – לכל הקורסים הדיגיטליים שלנו לחצו כאן >>

אם אתם מעוניינים לקבל ייעוץ מאיתנו והכוונה לחנות האינטרנטית שלכם צרו איתנו קשר במס’ – 058-788-1375

נשמח לשמוע מה דעתכם!

מעוניינים לקחת את העסק שלכם קדימה?

פוסטים אחרונים

עקבו אחרינו

המדריך השבועי

הירשמו לניוזלטר שלנו

הרשמו לניוזלטר שלנו לטיפים ועדכונים חמים!

Shopping Basket

התחברות