איך להצליח באינסטגרם עם העסק שלכם

בשנים האחרונות הרבה עסקים נכנסו לאינסטגרם והתחילו לשווק שם את העסק שלהם. יש הרבה בעלי עסקים שמפרסמים באינסטגרם אבל בצורה שהיא פשוט לא נכונה ולא מושכת ללקוח הפוטנציאלי. אז איך להצליח באינסטגרם עם העסק שלכם?

אל תיהיו מכירתיים מידי

הרבה בעלי עסקים נכנסים לאינסטגרם ומתחילים להעלות פוסטים עם גרפיקות של מכירה בהצגה של המחיר של מוצר או שירות שזה באמת הדבר הכי מרתיע שיש!

תבינו כל מי שבוחר להעביר את הזמן במדיה החברתית לא מעוניין להיכנס לאינסטגרם ושישר יעלו לו פוסטים שמנסים למכור לו ולדחוף לו דברים. זה יוצר רתיעה. אנשים נכנסים למדיה החברתית כדי לקבל בידור וערך.

אז הדבר הכי גרוע שאתם יכולים לעשות באינסטגרם (וכן הייתי אומרת גם בכל פלטפורמה חברתית אחרת) זה להעלות גרפיקה עם כתוביות על המוצר/ שירות שלהם בהצגה של המחיר – אל תעשו את זה.

איך להצליח באינסטגרם

תנו לקהל היעד שלכם להכיר אתכם

אני אומרת את זה לכל הלקוחות שלי ומציינת את זה בכל התוכן שאני יוצרת.

היום אנשים רוצים לקנות מאנשים.

אנשים רוצים להתחבר אליכם, להכיר אתכם להרגיש הזדהות איתכם והכי חשוב לסמוך עליכם בתור בעלי מקצוע.

אז איך עושים את זה – איך להצליח באינסטגרם עם העסק שלכם

השיטה שאני ממליצה לכל לקוח זה לפרסם תוכן במדיה החברתית שהוא 80% אישי ו20% עסקי.
כן תצטרכו לשתף רגעים ביום יום שלכם בסטורי כי שם בעצם נוצר האמון עם הלקוחות הפוטנציאליים שלכם. מומלץ לתת הצצה מאחורי הקלעים למוצר או השירות שלכם, לצלם פגישות מהצד וכן מומלץ גם מאוד להעלות סטורי קצת יותר אישי לדוגמא כוס הקפה שלכם בבוקר, הארוחות שלכם, לשתף על משהו שקרה לכם באותו היום שיכול לעניין את קהל היעד שלכם.

אל תשכחו שבסופו של דבר המדיה החברתית נועדה לאנשים ולא לעסקים. בשנים האחרונות הרבה עסקים למדו איך להשתמש במדיה החברתית כדי ליצור קהילה ולהגדיל את המכירות ואין סיבה שגם אתם לא תלמדו!

איך להצליח באינסטגרם עם העסק שלכם – סיכום

אילו 2 הדברים הכי חשובים שאתם צריכים לדעת כדי להתחיל להצליח באינסטגרם עם העסק שלכם.
יש לנו גם קורסים דיגיטליים על האינסטגרם שיכולים לעזור לכם המון!

לקורסים הדיגיטליים שלנו לחצו כאן

במידה ואתם רוצים לקחת את ההצלחה שלכם באינסטגרם צעד אחד קדימה – אתם מוזמנים לעשות איתנו ליווי אישי לשיווק של העסק שלכם באינסטגרם. השאירו לנו פרטים בלחיצה כאן או התקשרו אלינו – 058-788-1375

נשמח לשמוע מה דעתכם!

מעוניינים לקחת את העסק שלכם קדימה?

פוסטים אחרונים

עקבו אחרינו

המדריך השבועי

הירשמו לניוזלטר שלנו

הרשמו לניוזלטר שלנו לטיפים ועדכונים חמים!

Shopping Basket

התחברות