איך לבנות קהילה באינסטגרם

היום הדרך להשיג משפך מכירות חזק זה באמצעות קהילה באינסטגרם. מסטורי אחד לקבל עשרות, מאות מכירות למוצר או לשירות שלכם. אז איך לבנות קהילה באינסטגרם? בואו נדבר על זה!

יותר ערך פחות מכירות

במיוחד בהתחלה שרק מתחילים לבנות קהילה ההתמקדות שלכם צריכה להיות על לתת ערך לעוקבים שלכם. אם אנשים ירגישו שאתם מנסים למכור להם בכל סטורי או פוסט זה יצור רתיעה אצלם והם לא ירצו לעקוב אחריכם. אל תשכחו שאנשים נכנסים למדיה החברתית כדי לקבל בידור, ערך ולצחוק קצת. אנשים לא נכנסים למדיה החברתית כדי שידחפו להם מכירות.

אותנטיות דבר ראשון

אם זה בפוסט של הקרוסלה שלכם או ברילס שהעלתם תמיד תיהיו אותנטיים. אל תנסו לזייף את עצמכם אנשים מרגישים שאתם לא אמיתיים. אנשים נמשכים מאוד לאנשים שמשדרים אותנטיות וכנות. תמנעו גם מלהעתיק תוכן מאנשים אחרים או לנסות להיות כמו בעלי עסק אחרים. זה יפגע לכם בתהליך של בניית הקהילה. פשוט תיהיו מי שאתם ותדברו בשפה שלכם!

איך לבנות קהילה באינסטגרם

מיקוד לקהל היעד בתוכן

אם אתם רוצים להגיע למצב שמסטורי אחד יש לכם מלא מכירות אתם חייבים לבנות קהילה שהיא מורכבת מקהל היעד שלכם. כי אם לדוגמא כל התוכן שלכם בנוי מתמונות וסרטונים של חופשות ומסעדות אבל אתם בכלל מתחום האסתטיקה והיופי אתם בונים פה קהל יעד שהוא לא נכון לכם. ברגע שתנסו למכור לעוקבים שלכם מוצרי טיפוח או את השירות שלכם זה לא יעניין אותם.

לכן חשוב שיהיה סינכרון בין התוכן שאתם יוצרים לבין קהל היעד שלכם.

לדוגמא אם אני מאמנת כושר או שיש לי חנות של בגדי ספורט אני ארצה ליצור תוכן שקשור לאימונים, אורח חיים בריא, תזונה בריאה וכו’ כי זה מה שמעניין את קהל היעד שלי.

הצגת הפנים שלכם בתוכן

יהיה לכם מאוד קשה לבנות קהילה שסומכת עליכם וקונה מכם רק מתמונות של גרפיקות. אתם חייבים להציג את הפנים שלכם, בסטורי, ברילס ובפוסטים. היום אנשים קונים מאנשים ולא מגרפיקות או מתמונה עם לוגו.

ברגע שאתם מציגים את הפנים שלכם בתוכן אנשים גם יותר מתחברים אליכם והקהילה נבנת יותר מהר, אל תוותרו על זה!

לסיכום – איך לבנות קהילה באינסטגרם

בניית קהילה יכולה לקחת זמן אבל זה משתלם המון בסופו של דבר. בניית קהילה חוסכת לכם הרבה כסף לקידום ממומן בכל פלטפורמה אחרת. כי כל קהל היעד שלכם כבר עוקב אחריכם. חשוב שתתייחסו גם לכל עוקב חדש כלקוח פוטנציאלי.

אם אתם רוצים לבנות קהילה אבל לא יודעים איך, דברו איתנו – 058-788-1375
או השאירו לנו פרטים באתר – להשארת פרטים לחצו כאן

בנוסף, יש לנו גם המון קורסים דיגיטליים שיכולים לעזור לכם לבנות את הקהילה שלכם לבד – לכל הקורסים הדיגיטליים שלנו לחצו כאן

נשמח לשמוע מה דעתכם!

מעוניינים לקחת את העסק שלכם קדימה?

פוסטים אחרונים

עקבו אחרינו

המדריך השבועי

הירשמו לניוזלטר שלנו

הרשמו לניוזלטר שלנו לטיפים ועדכונים חמים!

Shopping Basket

התחברות